Huohh..

no oli just alkamas hyvä suhde ja kaikkee, mut sit menin jotenkin pilaamaan sen ja nyt ei tämä kaunis, ihana ja täydellinen henkilö suostu vastaamaan ja jos lähettää sähköpostii tai meses jotain viestii niin hän sanoo vain et ei ehi nyt..
Tuntuu hirveeltä vaikkei mitään suhdetta viel ollu alkanutkaan, mutta oli kivoja keskusteluja ja muuta..
Onkohan enää mitään mahdollisuutta jatkaa(Kuinka niin jatkaa kun ei ollut alkanutkaan kunnolla)
2962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sydänpysähdys ei aina merkitse kuolemaa, jos elvytys aloitetaan nopeasti eikä potilaan kunto ei ole ennestään liian heikko.

Vaikka juuri mitään näkyvää olisikaan vielä saatu aikaan, niin jos henki on vahva niin vähäkin työ riittää maailman luomiseen.

Äänestä
  • vastata.Sinun kohdalla ei tarvitse olla näin (ehkä otti aikaa itsellensä ajatella)
    Tapasin noin pari vuotta sitten miehen.En tunne paremmin, nään ja kuulen kyllä mitä hänelle kuuluu.

    Nyt aikaa on kulunut voin vain todeta että onneksi meillä ei ollut tilaisuutta tutustua kahdestaan

    erittäin naisten suosiossa näyttää olevan, nauttii siitä kyllä ja ehkäpä tarvitsee sosiaalista suosioita,ja näiden vuosien aikana muuttunut naisten suosiosta kovin itserakkaaksi,muuten on aika kurjaa nähdä sitä touhua läheltä.En kyllä ole katunut yhtään.
    Naisten suosiosta nauttivat elävät kuin huume riippuvaiset aina saatava lisää.Ei aikuinen mies tarvitse naisten ihailua tunteakseen itsensä mieheksi.
    aika näyttää useasti totuuden.
    Suosio sana on monta kertaa tuossa kirjoituksessani tarkoituksella.Miehet ne keskenkasvuiset aikuiset haluavat
    VALTAA
    MAINETTA
    KUNNIAA ja vapauden nauttia kaikista mahdollisista naisista ilman sitoumuksia (en tarkoita avioliittoa)vaan eivät pysty seurustelemaan normaalisti. en ole pettynyt kun en ole kokenut moista elämää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Love- kirjoitti:

no oli just alkamas hyvä suhde ja kaikkee, mut sit menin jotenkin pilaamaan sen ja nyt ei tämä kaunis, ihana ja täydellinen henkilö suostu vastaamaan ja jos lähettää sähköpostii tai meses jotain viestii niin hän sanoo vain et ei ehi nyt..
Tuntuu hirveeltä vaikkei mitään suhdetta viel ollu alkanutkaan, mutta oli kivoja keskusteluja ja muuta..
Onkohan enää mitään mahdollisuutta jatkaa(Kuinka niin jatkaa kun ei ollut alkanutkaan kunnolla)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu