Sehän on kuin lasten leikkiä,ja se onnistuu missä vain ja milloin vain..=)
Miksi ihmeessä siitä täytyy oikeen oma keskustelupalstakin olla,kyllä kaikki menee aina miten milloinkin ja se tulee vain joillekkin luonnostaan.
Eiköhän ne miehet ole senverran tyhmiä,ettei niitä iskeä tartte!
Miksi ihmeessä siitä täytyy oikeen oma keskustelupalstakin olla,kyllä kaikki menee aina miten milloinkin ja se tulee vain joillekkin luonnostaan.
Eiköhän ne miehet ole senverran tyhmiä,ettei niitä iskeä tartte!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eihän se tosiaankaan ole vaikeaa muijille, jos omaavat edes OK-tason ulkonäön. Eikun vähän flirttaa ja antaa miehelle viitettä että "käyppäs kii" ja sehän on siinä. Lisäks muijilla on se tavara jota jokainen mies haluaa, kun taas miehen tavara ei tunnu kiinnostavan juuri ketään naista vaan siinä pitäs olla jotain muuta kiinnostavaa, kuten se kuuluisa itsevarmuus, raha, kyky puhua nainen pyörryksiin yms. yms.
iskettäviäkin. Kyllä monesti käy niin jos nainen iskee miehen kapakasta, niin mies siinä on paremmalla puolella jos ei ole älyttömästi kännissä. Kiksauttaa neitokaista illalla ja lähtee aamulla. Irtonumeroita saa ostaa myös kioskeilta. On hyviä ja huonoja lehtiä. Ensin huonot lehdet selataan läpi ja sitten niillä pyyhitään takapuolta. Hyvät lehdet laitetaan nätisti hyllyyn ja lueskellaan niitä silloin tällöin ja ratkotaan ristikoita.
:-D
ruikuttaa pitkin palstoja, ettei mies soittanut seuraavana päivänä tms.
Niillä ottaa luonnolle kun mies totesi että oli niin surkea pano ettei toista kertaa viitsi meisseliä liottaa kyseisessä dooriksessa vaan etsii uuden. Kyllä hyvä pano kelpaa uudestaankin.
Kyllä naiset paljon sanoo toisille naisille ett olipa huono pano kun miehen kanssa oltu sängyllä, miten mitenki...Eli miehillä taipumusta kehua ett olen hyvä sängyssä, paras kielimies..Kyll se niin on ett Nainen valitsee sopivan miehen panolleen ku panettaa kunnolla ja mies on vaa lelu sille naiselle ja tätä on paljon nykysuomessakin..Oli sitt yhen illan juttu tai jotain....
Kiinnostaisi näin naisena kuulla.
Ei mikään 30 sekunnin viikseen veto, vaan pitkään kestävä akti, josta koituu mielihyvää molemmille. Hyvään panoon kuuluu lisäksi etenkin suuseksi ja miksei peppupanokin.
Naisille se on todella helppoa. Minäkin isken lähes joka kerta Hesassa käydessäni jonkun ihanan miehen. Vaikka olenkin jo keski-ikäinen, mutta sutjakas ja vaalea blondi, niin aina onnistuu. Menen yksin jonnekin terassille/ravintolaan niin heti on tarjolla kivoja miehiä. Joskus on nuoriakin ja toisinaan samanikäisiä. Saan ihan valita seuralaiseni. Sitten vain menemme hotelliini ja saan ihanaa seksiä.Aamulla mies pois ja minä palaan kotiin perheeni pariin. Helppoa se on Suomessakin.