Olen tavannut kaunista naista jo 2 kertaa aiemmin. Tapasimme alunperin Suomi24 -treffien avulla. Ensimmäiset ja toiset treffit menivät kivasti, kävimme perinteisesti syömässä, kävelemässä ja toisilla treffeillä kävimme yökerhossa tanssimassa. Mitään fyysistä kontaktia ei ole välillämme ollut. Tunnen vetovoimaa naista kohtaan, mutta eilen treffikumppanini houkutteli minut stripteasebaariin. Tunsin itseni epävarmaksi tilanteessa. Miten mielestänne tällaiseen tilanteeseen pitäisi suhtautua?
Treffeille stripteasebaariin?
Poteva
81255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
monta on ihmeellistä asiaa, se hämmästyttää, kummastuttaa pientä kulkijaa ;)
onko nainen kenties biseksuaalinen.
itse töissä siellä ja haluaa esitellä duunipaikkansa?
käyttää s24 palstaa härskisti omien businesten ajamiseen
kysäisisit treffikumppanilta miksi sinne haluaa. Ja miksei voi mennä, jos sinulla itsellä ei ole mitään sitä vastaan. Miksi tehä kaikesta ongelmaa?
Se joko testaa sua, kuinka kielteinen sä olet sellaisista paikoista. Ehkä se voi tietty hienovaraisesti vihjailla, että tekee kenties vähän sivutienestiä strippaamalla.
Hm melkoisen outo valinta treffipaikaksi. Jotain testausta tai kertomista tuon täytyy olla.
Naisena varmaan suhtautuisin erittäin epäilevästi mieheen, joka noin alussa pyytäisi minua strippipaikkaan.
Eipä ihan heti tulisi mieleen viedä tuoretta deittikumppania stripparipaikkaan, enkä kyllä odota deittikumppaninkaan sellaiseen vievän. Hieman tuossa aloitusviestissä haiskahtaa provo. Mikäli ei ole provo, kiinnostaisi tosiaankin tietää moisen pyynnön perusteet.
Kuten joku tuossa aikaisemmin totesi: "monta on ihmeellistä asiaa, se hämmästyttää, kummastuttaa pientä kulkijaa" pitää paikkansa.
Niin, tuli sellainen mieleen, että olikohan kyse paiakasta missä vain miehet strippaavat, eh.