Rakennekynnet

Tehdäänkö kajaanissa rakennekynsiä jos tehään niin missä ja onko hinnoista yhtään tietoa??
4715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja maksaa 120€ näppi eli 240.00€koko hoito.
sovitaanko tapaaminen?

Äänestä
  • Minä en luottaisi Metusalemiin!!

    Äänestä

  • vihjeeksi kirjoitti:

    Minä en luottaisi Metusalemiin!!

    luota tuohon, jos pk seudulla maksaa noin 110e ranskalaiset niin tuo on yli yli hinta. Että idiootteja löytyy... katsokaa hintatietoja ja paikkoja googlella

    Äänestä

  • harjoittelijan viesti kirjoitti:

    luota tuohon, jos pk seudulla maksaa noin 110e ranskalaiset niin tuo on yli yli hinta. Että idiootteja löytyy... katsokaa hintatietoja ja paikkoja googlella

    järkyttäviä hintoja teillä!
    Turussa saa hyvät kynnet alk. 55€ ja ihan keskustassa on välillä tarjouksia et 65€:a!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä??? kirjoitti:

Tehdäänkö kajaanissa rakennekynsiä jos tehään niin missä ja onko hinnoista yhtään tietoa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu