Onkohan

mikään asia IHANAA `````siis mikään?
````NIIN KUIN NAISELLE?
5576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

riippuu aika paljo ihmisestä:D

Äänestä

mieheni ainakin väittää, että on IHANAA kun saa olla kanssani ja katsella ja kosketella minua....

Äänestä

Giniä ja kossua, nam nam :)

Äänestä

mies ei käytä sanaa ihana, muuten kuin ollakseen sarkastinen...

Äänestä

Nam, nam =DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehelle kirjoitti:

mikään asia IHANAA `````siis mikään?
````NIIN KUIN NAISELLE?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu