Haluaisin tietoo nenäkorusta, koska olen ottamas semmosta tässä ihan kohta. Onko ampuminen oikeasti niin pahaa, kuin se kuulostaa? Sattuuko neulalla ottaminen? Ja paljonko sen otto suunilleen maksaa? menen seiska luokalle.
nenäkorusta
ampumalla vai neulalla
4233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Moi! oon itekkin ottamassa nenäkorua ja oon 11v... Oon kuullu ja lukenu ampumisen riskeistä WORMZ -suvulla. siellä lukee kyllä monesta muustakin asiasta.Mut munki mielestä ampuminen kuulostaa jotenki "kivemmalta"... No.. toivotaa et kaikki menee hyvi.. :D
kiitos vastauksesta. :) kaaikki apu tarpeen
Joo, oon päättänyt että otan neulalla sen, aika on varattu ja siellä laitetaan neulalla..
ei ole kuulemman edes kivulias homma. :)
kiitos vastauksista!
mun mielestä kannattais ottaa ihan normi lävistyksel eli neulalla. en oo lukenu noita ampumisen riskejä mutta parempise on ottaa neulalla. ampuminen saattaa olla kivuttomampaa mut neulalla suosittelen vaikka tota kokemusta ei oo.