onx totta

et.....

..jos alkaa käyttää selluliitti voiteita/rasvoja, käyttää säännöllisesti pitkän aikaa ja sit kun on tyytyväinen lopettaa kokonaan käytön, niin iho "lörpsähtää", menettää kimmoisuuden yms.. eli jos alottaa käytön niin pitääkö sit jatkaa koko loppu elämän???

Oon vaan joskus lukenut jostain lehdestä kyseisestä aiheesta ja oisin kiinnostunut kokeilee voiteita näihin löllyviin reisiin, mut onx toi totta mistä kysyin vai täyttää potaskaa

2

599

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • koska ei

      pelkillä voiteilla muutenkaan saada erityisen hyviä tuloksia aikaan.

      Muutoksen pitää lähteä sisältäpäin.
      Liikunta- ja ruokailutottumuksetkin vaatii tarkistamista, jos toivoo pääsevänsä eroon selluliitista.

      Minä käytän selluvoidetta päivittäin, nyt viides viikko alkanut. Olen kuitenkin katsonut tarkemin, mitä syön, ja milloin.. samoin liikuntaa olen lisännyt.

      Jotain muutoksia parempaan on jo tullut. En minä ainakaan aiokäyttää selluvoiteita loppuelämääni, mutta voihan sellaisia kuureina käyttää.

    • luutu

      Riippua vähän voiteistakin.
      Niitä kun on monenlaisia halvempia ja tyyriimpiä.
      Kokeilulla selviänee :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3463
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2074
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1789
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1557
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1528
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      10
      1430
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1397
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1247
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1185
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      22
      1122
    Aihe