Seksikysymys...;)

Miehille kysymys... Ei tarvitse perustella vastausta, jos et halua... Ihan vaan mielenkiinnosta mietin, kun olen törmännyt molemmanlaisiin miehiin... Niin... Kumpi on parempaa, tekee enemmän hyvää, tms.
Yhdyntä/Pano
vai
Suihinotto/suuseksi(siis naisen tekemänä)?
111441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

koska suikkismuikkelissa ainakin allekirjoittanut on nopeammin valmista tavaraa..

Äänestä

suihinotosta ja panosta. Kyllä jotain tuntematonta kuumaa mimmiä ennemmin panee, mutta molempi parempi

Äänestä

Olisiko lisää vaihtoehtoja, sillä molemmat ovat aika tylsiä. Koko touhu on aika ikävää jos asiaa tarkemmin ajattelee.

Äänestä

Ihmisillä on noista sanoista varmaan erilaisia mielikuvia ja joillekin ne ovat synonyymeja. Itselle taas:
yhdyntä on panoa nautinnollisempaa, koska panosta tulee mieleen mekaaninen robottiseksi, mitä näkee pornofilmeissä. Suuseksistä tulee mieleen monenlainen nautinnollinen naisen suun ja käsien yhteispeli ja hieno mielikuvituksen käyttö. Suihinotto taas särähtää korvaan jälleen koneellisena suuhun-ulos "variaationa", jossa toinen käsi on krampinomaisesti juuressa kiinni tai ehkä jopa vähän liikkuu ja nainen mossaa muna suussaan tukka lepattaen (ei näin!).

Noh, molempia termejä tulee käytettyä silti. Riippuu vähän missä yhteydessä puhutaan ja millaisessa seurassa.

Äänestä

Ihquu :D

Äänestä

Tietenkin pano pyllyyn.

Äänestä

...mistään kotoisin verrattuna kunnon panoon.

Äänestä

rankasti yliarvostettua hommaa molemmat.

Äänestä

Toiset on parempia ottamaan suihin ja toiset tuntuu paremmilta naidessa.

Mutta molempi parempi, kuten joku jo totesikin.

Seksissä kaikki hyvä kelpaa.

Äänestä

on nuori ja timmi, niin voitelu toimii, stefat pitää ja alipainetta kehittyy riittävästi. Tosin nää on usein kauniita kasvoiltaankin, joten feissikin toimii mainiosti. Sen sijaan vanhemmilla on paikat jo niin levällään, että sama kuin lykkisi ikkunasta ulos.

Äänestä
  • Mun mielestä kaikki seksileikit on parhaita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sannahanna kirjoitti:

Miehille kysymys... Ei tarvitse perustella vastausta, jos et halua... Ihan vaan mielenkiinnosta mietin, kun olen törmännyt molemmanlaisiin miehiin... Niin... Kumpi on parempaa, tekee enemmän hyvää, tms.
Yhdyntä/Pano
vai
Suihinotto/suuseksi(siis naisen tekemänä)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu