naista, jota ei tunne käytännössä lainkaan ja jonka kuvaa ei ole nähnyt? Kehuu miten "nainen paljastaa kiinnostavia luonteenpiirteitään..."
Sen sijaan että kertoisi itsestään jotakin oleellista.
Nyt täytyy mennä oksentamaan...
Sen sijaan että kertoisi itsestään jotakin oleellista.
Nyt täytyy mennä oksentamaan...
Vastaukset 8
Vanhimmat
nimittäin niin läpinäkyvää on tuo miesten toiminta tosiaan, että yök. Tuntuu, että lohduton epätoivo ajaa miehet mitä äärimmäisiin tekoihin. Mikä paniikki ja kiire?
ukkomiehestä/pelimiehestä.
Ei vaan voi sietää lirkuttelevia miehiä, yak!
kerran iskemään hampaansa lihaan
eihän olla vielä edes tavattu. :=P
Tuli mieleeni, että pelimies yrittää pelata sinut pussiinsa.
antanut ymmärtää, ettei seikkailut kiinnosta mua. Ilmeisesti haaste vain ruokkii pelimiesten intoa.
ihan oikeasti olisi sitä mieltä? Onko tosiaan niin kova pala kuulla "imarteluja" ts. kohteliaisuuksia? Eihän teillä voi olla noin huono itsetunto, eihän?
vastaan, mutta jos viestittely menee lähestulkoon pelkäksi tyhjänpäiväiseksi imarteluksi ja lisäksi se kuvan lähettäminen on jotenkin niin hirvittävän vaikeaa ja siihenkin löytyy niin monta höpöhöpö selitystä, niin ei voi tulla muuhun johtopäätökseen kuin että tyyppi on niljakas pelimiesukkomies.
Pitävätkö miehet naisia todellakin niin tyhminä, että kuvittelevat imartelemalla uivan liiveihimme? Ei voi muuta kuin nauraa ja pyörittää päätä.