Taas Kalajärvellä

Se traditionaalinen takakulman ryhmäorgia ja muuten mukava porukka koolla klo 16.
4619
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siis mukana 36 v blondi.... hii hoooo..

Äänestä

samaa vanhaa vaan?

Äänestä

Nyt alkaa alkkis olla verestä poissa ja ajamme Raahen lähelle toiseen seksiparkkiin.
Moro!

Äänestä

Ja taas tulossa ollaan hieno paikka ei valittamista.
Eikö ryhmässä ole ilo ylimmillään ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meillä on kirjoitti:

Se traditionaalinen takakulman ryhmäorgia ja muuten mukava porukka koolla klo 16.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu