out :D

En tajuu miten oon näin tööt nyt mut siis...ku laitan iPodin kiinni ja se päivittää ton kirjasto mestan ja sinne tulee uusimmat biisit mitä oon hankkinu, miten siirrän ne sinne laitteet ( Visurin ) iPod ja sekalaista kansioon? :D. Ihan oon unohtanu :D
1364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Anteeksi tästä, selvitinkin jo ongelman, mutta en osaa sulkea tätä joten kai muut täällä voi jatkaa keskustelua jos jotain vielä on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Visuri kirjoitti:

En tajuu miten oon näin tööt nyt mut siis...ku laitan iPodin kiinni ja se päivittää ton kirjasto mestan ja sinne tulee uusimmat biisit mitä oon hankkinu, miten siirrän ne sinne laitteet ( Visurin ) iPod ja sekalaista kansioon? :D. Ihan oon unohtanu :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu