Pojat on paniikissa

tämän muijan tulosten takia http://www.angelfire.com/bc/cprinn/stats.htm
4549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä

Tai ehkä se on se lääketieteen pimeä puoli kysymyksessä tässä tapauksessa.

Äänestä

sama hippi lähettelee näitä vitun rumien äijien kuvia tänne ja odottaa että joku kommentoi näitä,tämän jälkeen tämä hippi vetää käteen ja katsoo äitinsä selkää.

Äänestä
  • Pelkäätkä vahvoja naisia. Tai siiten oot niitä miehiä jotka ei millään pysty hyväksymään sitä että joku nainen voisi olla vahvempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bodybuilding.comilla kirjoitti:

tämän muijan tulosten takia http://www.angelfire.com/bc/cprinn/stats.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu