Niin, eli oletteko koskaan kokeilleet kupata näitä alueita:
- posket, kaksoisleuka
- maha
- jenkkakahvat
- häpykumpu
- nilkat
Itse ole kupannut noista jenkkakahvoja ja nilkkoja (ja kerran kokeilen mahaa) ja sattuu aika paljon. Varsinkin nilkat ovat koetuksella, mutta kun juuri ne on niin paksut ja ihraiset.
Mahaan en koskisi uudestaan, pikkuisen vain vetäisin kerran pienellä alipaineella niin tuntui että maha kipeytyi kokonaan(saatoin vain kuvitella)
Mitä voiteita käytätte aina?
Itse lätkin aluksi perusvoidetta, joho lapoin kädellä hieman vettä, että liukastui paremmin.
Nykyään laitan saunan päälle, menen saunan alalauteille kuppaamaan ja ruiskin päälleni vartaloshampoota, joka on lantrattu vedellä liruksi. Siinä sitten odottelen saunan lämpenemistä ja siirryn suihkuun, ja pesen kupit ja ihoni, ja sitten menen saunaan(tosin ei sauna ihan siinä ajassa ehdi lämmetä kokonaan..:))
Kun en yhtään itse pitänyt siitä, että esim. laitoin liukuvoidetta iholle ja kuppasin tv:n ääressä. Jotenkin se oli sellaista tahmeaa ja inhottavaa hommaa, että mieluumin olen alasti ja menen suoraan pesulle kuppauksen jälkeen.
Oletteko kupanneet
3
629
Vastaukset
- Häpykumpu?
Siis oot kupannut häpykumpuus?
- strawberries
haluaisit kupata häpykumpua tai nilkkoja..? Jättäisin kyllä tuon nivusalueen kokonaan rauhaan, siellä on sitä imusuonistoa käsittääkseni, eikä nivusaluetta saisikaan kupata. Mahaa ja jenkkakahvoja olen kyllä kupannut, ja maha on vähän arempi kuin muut paikat, mutta varovaisella imulla ei satu. Posket ja kaksoisleuka saisivat mut ainakin supervarovaiseksi, en menisi ihan heti kokeilemaan. Tosin googlasin kuivakuppausta ja cupping massagea, ja sieltä löytyy video kuivakuppauksen "äidistä" joka vetelee pikkukupilla kyllä koko kasvot..
- Saitko?
Itse levitän liukuvoidetta häpyyn ja "kuppaan" tällä http://www.seksikauppa.org/images/50334_lrg_0701_0a2.jpg
Ei ole selluliitit hävyssä vaivannu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821279Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2021068Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä611040Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais12979Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ160966Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103953Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi68856Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍119781- 77715
Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t121714