karvat

moi!! kuin monella teistä muista alle 25 vuotiaista on kasvojen alueella karvoja myös leauan kohalla? kuin hyvin ne näkyy teillä? toivoisin rehellisiä vastauksia.
2399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletan että kysymyksesi on esitetty naisille... Minulla kasvoi jo parikymppisenä pari vaaleata karvaa leuassa. Iän myötä jökökarvat leuassa ovat lisääntyneet.Aika usein niitä saa olla nypimässä. Ovat onneksi vaaleita, eli eivät näy silmiinpistävästi.

Äänestä
  • naisille on tarkoitettu kyseinen kysymys. mä oon vasta 23 vuotias ja olen huomannu että leukaan on alkanu tulemaan vaaleita hentoja karvoja..tosin niitä on varmaan kaikilla, mutta ei oikein pysty kattelemaan muita niin läheltä ja vertaamaan omiin. mulla on kyllä joka puolella kasvoissa karvoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mka.a kirjoitti:

moi!! kuin monella teistä muista alle 25 vuotiaista on kasvojen alueella karvoja myös leauan kohalla? kuin hyvin ne näkyy teillä? toivoisin rehellisiä vastauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu