himort..apua

syön muuten tosi terveellisesti tai no normaalisti ja urheilen säännöllisesti, laihduttaa ei todellakaan tarvitse, mutta miten pääsen eroon karkki- sipsihimoista, ihan kamalaa, en voisi syödä joka päivä namia...hampaat lähtee..heh:) hedelmät ei auta kyllä
1278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minunkin tekee joka päivä mieli panna naapurin muijaa, mutta en vaan pane! Niin yksinkertaista se on. Itsehillintää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lalllii kirjoitti:

syön muuten tosi terveellisesti tai no normaalisti ja urheilen säännöllisesti, laihduttaa ei todellakaan tarvitse, mutta miten pääsen eroon karkki- sipsihimoista, ihan kamalaa, en voisi syödä joka päivä namia...hampaat lähtee..heh:) hedelmät ei auta kyllä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu