kuinka monta profiilia sulla on ollut treffeissä ja minkä ajan sisällä??? mies/nainen mistäpäin??
itselläni toinen profiili ja kaksi vuotta siellä surffannu(profiilien välissä olin pois sivuilta)
Välillä tuntuu että samoilla henkilöillä on monta profiilia...melkeimpä toivois että kuva olis pakollinen...
itselläni toinen profiili ja kaksi vuotta siellä surffannu(profiilien välissä olin pois sivuilta)
Välillä tuntuu että samoilla henkilöillä on monta profiilia...melkeimpä toivois että kuva olis pakollinen...
Vastaukset 7
Vanhimmat
nainen ja toinen profiili reilussa ½ vuodessa.. kyllästyin ensimmäisen ällöihin viesteihin ja tein uuden. nykyään kuva mutta piilotettuna jo muutaman kk ku löytänyt kullan sieltä.
Minä en usko,kun kuvansa lähettäneille.Ja jos oikein kiinnostava tapaus on niin puhelin numero viestiin mukaan.Aina soittokin ennen treffejä,niin kylläpä tietää kenen kanssa on tekemisissä.
Säälittää,kun naiset ihastuvat miesten pitkiin runoiluihin.Eivätkä arvaa,että mielistelevät vaan jonnin joutavilla läperryksillään.Tosimiehet osaavat
puhua/pussata paikan päällä ihan livenä!Kait sitä eletään haavemaailmassa?
1profiili ja ketään en ole vielä tavannut.Enkä usko että tapaankaan netistä.
Mies 34. 2,5 vuotta ollut. Välillä ollut poissa täältä. Treffejä parikymmentä suunnilleen. Niistä tullut 3 muutaman kuukauden suhdetta. Muutaman kanssa vaan pidetty muutama kerta lystiä. Kaikki muutamaa poikkeusta lukuunottamatta mukavi normaaleja suomalaisia naisia.
1 profiili 1 tapaaminen ja suhde jatkuu yhä,profiili oli n.viikon
Mulla on 8 profiilia ja harrastan samojen naisten kanssa keskusteluja useilla profiileilla. Mielenkiintoista seurata sitä, miten toisentyyppisistä profiileista ollaan hurjan kiinnostuneita. pariin profiiliini jopa putkahtelee viestejä tämän tuosta. Mutta valokuvalla on silti viimekädessä se juttu. eli empiirisen tutkimukseni tuloksena voidaan sanoa, et profiili kannattaa tehä huolella. Tietysti se naama on aina se kompastuskivi. Arvioni mukaan yli 90% hakee kumppania pelkästään ulkonäön perusteella netistä. Eli jos on kehno turpavärkki, niin kannattaa hakea kaunis nainen sihteeriopistolta.
Pari vuotta, ei kuvaa. Kaupungissa naisia 1 "sivu", miehiä 5. Muutamia pidempiä kirjoitteluita, ei treffejä. Vakiotyypit tuntuu palstoilla roikkuvan. Tietä sitten mitä oikeasti hakevat.