Yves Rocher

Onko kenelläkään minkäänlaista kokemusta tuon merkkisistä tuotteista?

Taas jotain luonnonantimet löpinää.
3472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hyviä tuotteita on.

Äänestä

itse olen käyttänyt säännöllisesti bio-speffic (yves rocher) -sarjan tasapainoittavaa kasvovoidetta noin vuoden ajan, ja akne-ihoni on parantunut lähes kokonaan; iho on kirkastunut ja tullut puhtaammaksi ja tasaisemmaksi.

Eli, ei ole mitään löpinää.

Äänestä
  • Voi olla hyvä sarja mutta ei sillä kyllä luonnon kanssa ole paljon tekemistä, kannattaa lukea sisällysluetteloa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoja kirjoitti:

Onko kenelläkään minkäänlaista kokemusta tuon merkkisistä tuotteista?

Taas jotain luonnonantimet löpinää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu