Odotellessa

Jos tajuisit pyytää, saisit ;)
61315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lekurille muutakin kuin lämmintä kättä;)

Äänestä
  • keskiyön hekumalliset lääkärileikit...

    Äänestä

  • starttasi kirjoitti:

    keskiyön hekumalliset lääkärileikit...

    tutkimuspöydälle, niin tarkistetaan, onko kaikki kunnossa...;)

    Äänestä

  • siihen kirjoitti:

    tutkimuspöydälle, niin tarkistetaan, onko kaikki kunnossa...;)

    tohon käteen mä sain piikin jostain ruusupuskasta tms. Mitä sille pitäisi tehdä, onhan hoitaja kiltti...

    Äänestä

kun ehdin. Muutama hoitsu ennen sinua jonossa ja akkakin täytyy pitää tyytyväisenä.

Äänestä
  • "Sängyssä annan, autossa en, auto on pieni- teidäthän sen.
    Euroilla annan, senteillä en, sentti on pieni-
    tiedäthän sen.
    Sinulle annan, muille en, minulla on pieni-
    tiesithän sen,,,=)"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nurse kirjoitti:

Jos tajuisit pyytää, saisit ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu