Luksusheppu

Oletko törmäännyt luksusheppuun?

Luksusheppu saattaa olla varattu tai vapaa. Pukeutuu näyttävästi, osaa keskustella henkevästi, osoittaa sinulle huomiota. Fiksu ja filmaattinen, viettelee sinut tahdikkaaasti, saa sinut rakastumaan itseensä.

Ja sitten...

Luksusheppu kyllästyy, kun hän sai tarvitsemansa ihailun. Yhtäkkiä olet yksin ja ihmettelet, mitä oikein tapahtui?

Näitä narsistipaskiaisia riittää, kutsuvat itseään pelimiehiksi?

Tyhjän paskan tilkkutäkkejähän he vaan ovat, kun oikein tarkasti katsotaan.
91016
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä olen juuri kuvailemasi tyyppi. Taas tänä iltana jotain kaunista naista onnistaa, kun saa viettää ihanan yön kanssani. Yökerho Luxissa minut voi tänä iltana tavata.

Äänestä
  • Siellä siis tavataan :)

    Äänestä

  • .....

    Äänestä

  • on syvältä kirjoitti:

    .....

    ihan tavis heppuja sielläkin, yrittivät vaan näyttää "paremmistolta".

    Äänestä

Ikuna en oo tavannu. Täällä ei ole kuin roikkuvatsaisia, röyhtäileviä ja piereskeleviä lökäpöksymiehiä, joilla kädessä ei pysy muuta kuin sininen lenkki ja kalja, rahaa ei näy koskaan...

Äänestä
  • näihin roikkuvatsaisiin miehiin?

    Voin hyvällä omallatunnolla sanoa, että sellaista vatsaa ei ole eikä tule!

    Äänestä

Ei sitä keskustelua tahdo henkeväksi ylistää, kunhan kevyttä supliikkia puolin ja toisin...

Kyllä naisen PITÄÄ tunnistaa, mitä maata mikäkin mies on. Pelimies on sitä maata, että siltä voi ostaa litran maitoa, ja toisenkin litran, ja kolmannen. Hinta on yleensä varsin otollinen, eli mies maksaa KAIKEN hauskanpidon.

Pelimies ei ole helppo nakki. Pelimies on VARMA nakki.

Äänestä

Melkein aina mies on sellainen, jos on yli 185 cm pitkä. Paljon yli 30-vuotiaita pelimiehiä on tuolla nettitreffeilläkin vapaana. Eivät he mitään etsi, vain hetken hurmaa.

Hyvä testi kokeilla, onko mies pelimies, on loukata tai hieman arvostella häntä. Pelimies ei suvaitse loukkauksia yhtään, koska on pissaa päässä.

Äänestä
  • "Melkein aina mies on sellainen, jos on yli 185 cm pitkä. Paljon yli 30-vuotiaita pelimiehiä on tuolla nettitreffeilläkin vapaana."

    Hah. Liikutaan ilmeisesti eri porukoissa, harvoin pelimiehet on yli 30 v. tai yli 185 cm... Kyllä ne muut asiat tekevat pelimiehen, mm. hyva ulkonako.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unelmaako vaan? kirjoitti:

Oletko törmäännyt luksusheppuun?

Luksusheppu saattaa olla varattu tai vapaa. Pukeutuu näyttävästi, osaa keskustella henkevästi, osoittaa sinulle huomiota. Fiksu ja filmaattinen, viettelee sinut tahdikkaaasti, saa sinut rakastumaan itseensä.

Ja sitten...

Luksusheppu kyllästyy, kun hän sai tarvitsemansa ihailun. Yhtäkkiä olet yksin ja ihmettelet, mitä oikein tapahtui?

Näitä narsistipaskiaisia riittää, kutsuvat itseään pelimiehiksi?

Tyhjän paskan tilkkutäkkejähän he vaan ovat, kun oikein tarkasti katsotaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu