Tiedättekö netistä hyviä mekkoja joita voi käyttää myös juhlissa ja vapaa-ajalla? kiitos etukäteen. :p
http://www.decofashion.net mekkoja ja tunikoita oli silloin monta eri mallia, paketti tuli nopeasti ja olen ollut tyytyväinen.0ÄänestäKommentoi
ihana http://verkkokauppa.planeetta.net/epages/Planeetta.storefront/?ObjectPath=/Shops/era/Products/2246 mun mielestä, ja tuote tuli nopeaan :)Toinen on http://shop.hm.com/shop/do?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KLA nääkin on aivan iiiihania ;)0ÄänestäKommentoi
Vastaukset 2
Vanhimmat
http://www.decofashion.net mekkoja ja tunikoita oli silloin monta eri mallia, paketti tuli nopeasti ja olen ollut tyytyväinen.
ihana http://verkkokauppa.planeetta.net/epages/Planeetta.storefront/?ObjectPath=/Shops/era/Products/2246 mun mielestä, ja tuote tuli nopeaan :)
Toinen on http://shop.hm.com/shop/do?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KLA nääkin on aivan iiiihania ;)