Kertokaapa mitä kaupasta on ostettu, jos k-citymarketin kuitissa lukee biltex hero - 19.90e?
pettääkö tyttöystävä?
poikaystävä ei voi tietää
61905
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
viittaisi johonkin turvallisuustuotteeseen (esim autossa tai pyöräillessä käytettävään).
Kuittien tonkiminen on jo melkoista koti-CIA leikkiä. Mikset kysy tytöltä?
>pettääkö tyttöystävä?
Pettää,
>mitä kaupasta on ostettu?
pyöräilykypärä
>hero?
se sankari et ole sinä.
sen olevan? Aika kalliita kortsuja meinaan jos sitä luulit, ellei sitten olis joku jättipaketti. Eiköhän sinne pyöräilykypärän suuntaan kannata kallistua kuitenkin.
Ei kuitti vaan tiliote , satuin tässsä erään kerran maksuautomaatilta maksaessani, saamaan tiedot yksittaisistä ostoista kassakuitin tiesot. se siitä mutta tosellisessa elämässä sattuu ja tapahtuu , oletus on ilmiöiden helpompi ymmärtäminen , kuin tämän kirjoituksen käsittäminen Järkevästi , Asiasta keskustellaan ainoastaan täällä sinunkin kuullen . Niin ainakin toivot. ja ne muutkin , kuinkahan monessa suhteessa kaivellaan kuitteja , kuka minki , kypärä oli hyvä esimekki. Yks tuttu pomo sanoi kerran myös alaisilleen , että ei kannata otta niin vakavasti näitä kirjoituksia , oltiin muuten koulun viime luokilla , luokan järjestajinä , keväällä muiden pelatessa pesäpalloa , neljää maalia , olimme 3 kerroksen isolla ikkunanlaudalla , siten että muut saattoivat nähdä ainoastaan onnelliset kasvomme, näin me loikoilimme kevät auringossa , sanoit minun olevan mieluisa järjestäjä pari. ihan varmaan tämänkin hän tunnistaa , mutta muistaako oikein tapahtuiko jotain , jos olet varma kerro , minäkin haluaisin tietää. aikaahan on tuosta jo lähes 40 vuotta , muuten vetävän näköinen pimu nykyään . flirttiä selvimpäin . on varattu , ja omista tarpeistani en ole vielä kertonut itselleni, Asian näin ollessa en voi siitä myöskään lausua . Elämässäni vapaus sana kuvaa huonosti vastuu paremmin tohtisinko tänne kirjoittaa elämää sana optimaalinen. en ota enkä voi antaa , Toivoa nyt tällä tavalla , olen tavannut livenä hienoja tyyppejä kaikki , jonkun nuoremman jutut lapsettaa ja kulttuuri kokemusympäristö elämän helppous on ajanut lokeroon josta elämä näyttäytyy joka sekunti niin toisistaan poikkeavalla tavalla että minulla ei ole kieltä viestiä eikä tarpeita joten , etsintää sinne , Elämä on vakava asia.
Näyttäisi siltä, että suhteestanne puuttuu luottamusta aika paljon. Jo se, että kassakuitteja käydään läpi, on erittäin huono merkki. Ero on edessä 6 kk sisällä.
Minä kun en lake hintaa