Mitä mieltä oletta poikamaisista tytöistä näin tyylin perusteella? lyhyet hiukset, hieman sporttinen tyyli, tai rokkityyli, irokeesit ym? tennarit, poikien malliset farkut, tiukka sporttinen toppi esim. joku vähän löysempihuppari, ketjut? :) minä ihailen tällästä tyyliä, kuin joku pissis hei daa?? :DDD poikatytöt on just parhaita...teidän mielipiteenne asiasta?
Poikamaisettytöt
kertokaas?
2454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kolahtaa minuun ainakin. Oma tyyli on välillä vähän jotain tuohon suuntaan, välillä tyttömäisempää. Mutta jos voi sanoa niin oman "naismakuni" (vaikka olenkin heteronainen) mukaan ko. poikatytöt ovat kaikkein kiinnostavimpia ja viehättävimpiä. Pitkiä hiuksia ja normaalia tyttömäistä tiukat farkut ja söpö paita-tyyliä näkee niiiiin paljon että on tullut täydellinen tylsistymisreaktio ja näyttää omaan silmään vain ikävältä ja mielikuvituksettomalta sellainen. Anyway, samaa mieltä kanssasi :) Ihailen kovati.
Mäkin ihailen niitä, no oonhan ite melkei sellane :) Ihailen Ircissä yhtä tytteliä jotai 20v, nätti ja ihanat hiukset, ja hullut vatsalihakset :D