Onko tavallista, että myös seurustelevat miehet katsovat pornoa ja myös harrastavat itsetyydytystä osaltaan sen avulla?
Seksielämämme ei ole tylsää ja poikaystäväni pitää minua kauniina ja seksikkäänä. Harrastamme seksiä n 5 kertaa viikossa.
Seksielämämme ei ole tylsää ja poikaystäväni pitää minua kauniina ja seksikkäänä. Harrastamme seksiä n 5 kertaa viikossa.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itse olen ollut samassa suhteessa(onnellisessa suhteessa) jo kohta 6 vuotta. Elämämme on ollut nautinnollisen seksin värittämä( ja paljon muunkin) mutta se ei ole merkinnyt pornon katselun ja itsetyydytyksen lopettamista.
Mies on mies...eikä sille mitään voi.
Vaikka mies olisi tyytyväinen puolisoonsa ja rakastaisi häntä tosi paljon, sekä pysyisi uskollisena, hän kuitenkin saattaa ajatella muita naisia.
Siis toistan.
Mies on mies.
ja minä olen nainen ja katselen pornoa ja tyydyttelen itseäni silloin tällöin...nainen on nainen
on. En ole edes ihmetellyt koko asiaa sen kummemmin.