Miks miehet sanotaa nyt vaik baaris rupee laattaa jossai nurkas,tai pöydäs.Jos se huono olo tulee ni miks ei voi mennä vessaa,vai tuleeko se muka nin yllättäen,että ei mitää tehtävis.Ihme,että yks ukko ees kerkes tyhjän tuopin ottaa ja siihen sit.Autossa sama juttu,ei voi käskeä pysäyttämään.
Ällöttävää
Nimetön
7785
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei sitä ehdi sanoa mitään, eikä edes pysty kun äänihuulet peittyy kaljavaahtoon.
..ikinä juoda, että puklailee. Juntit on juntteja. Jollei kysymys ole sairaskohtauksesta.
Milloinhan mä oon viimeeks laatannu julkisella paikalla? Joo, 18- vuotiaana vedin yökerhossa aika hyvin BloodyMaryja tyhjään mahaan ja just ja just selvisin vessaan..tai melkein selvisin. Hävettää vieläkin. Sitten tais yksissä vappubileissä muutama vuos sitten olla sama juttu. Vessa oli damn varattu, vaikka sinne kovasti yritin. Muuten en ole paljoa laattaillu.
Noloa sellanen.
tekemistä tällä on sitten sukupuolen kanssa?
Mun paras kaveri olisi varmaan halunnu vastauksen tähän sinuakin niin kovin askarruttavaan laatta-kysymykseen siltä mun ex-naiselta joka spyttas takapenkiltä sen niskaan kun tää mun kaveri oli meillä kuskina. Me sentään monta kertaa vannotettiin naista kertomaan jos on paha olo.
Että sillee.
"Mitäs perkeleen tekemistä tällä on sitten sukupuolen kanssa?"
Kaikki on aina miesten syytä. Muista ja opi se.
Käy aikuisten ihmisten paikoissa.
sisuskalunsa pilalle, siinä on syy!
En oikeasti ymmärrä, ettei aikuiset ihmiset tajua omia rajojaan juomisen suhteen. Ja minunkaan mielestäni tämä ei ole sukupuolesta riippuvainen juttu.
Mä olen oksentanut kahdesti julkisella paikalla, molemmissa tapauksissa kyse oli naistenvaivoista. Silloin Pasilan asemalla olisin kyllä mieluummin ollut kännissä... Sen verran noloa se aamuruuhkassa spyttaaminen oli. Onneksi sentään pystyin pidättämään oksua junamatkan ajan. :)