Kuvailen itseäni
pituus:180cm
paino: 75k
Hiukset:mustat
silmät:ruskeat tähtisilmät..ihanat ripset (tyttöjen mielest)
kroppa on ok..tulee parantumaan kun käyn salilla (seksikkäät hartiat)
tyylitaju loistava. (käytän vaatteita jotka on tuotu ulkomailta ihmiset kyselevät mistä mä saaan ne ,koska ne on niin hienoja =)
Klubeilla tanssin hyvin
Olen hyvä ihminen (oikeasti)mä oon tunnettu siitä.
Olen erittäin kohtelias. Olen myös sosiaalinen.
huonot puolet:
karvainen
kiitos!
pituus:180cm
paino: 75k
Hiukset:mustat
silmät:ruskeat tähtisilmät..ihanat ripset (tyttöjen mielest)
kroppa on ok..tulee parantumaan kun käyn salilla (seksikkäät hartiat)
tyylitaju loistava. (käytän vaatteita jotka on tuotu ulkomailta ihmiset kyselevät mistä mä saaan ne ,koska ne on niin hienoja =)
Klubeilla tanssin hyvin
Olen hyvä ihminen (oikeasti)mä oon tunnettu siitä.
Olen erittäin kohtelias. Olen myös sosiaalinen.
huonot puolet:
karvainen
kiitos!
Vastaukset 14
Vanhimmat
En juo enkä polta oon 21v
Hienoa, jos olet kaikkea tuota,toivottavasti löydät unelmiesi tytön.
Tärkeintä on kuitenkin sydämen sivistys eli se, että arvostat aina kanssaihmisiäsi ja kohtelet kaikkai ystävällisesti ja hienotunteisesti.
192 senttiä pituutta.
Elopainoa on kertynyt 120 kiloo.
Hiukset harmaantuu ja kaljuuntuu hyvää vauhtia.
Silmät on päässä ja ne on siniset.
Kroppa kondiksessa ja hyvin kasvatettu, jenkka kahvat löytyy !
Hartiat ? Mitkä ne oikein on ku en sellaisia vielä ole löytänyt.
Juu, nää paskaset haalarit sopii päälle ihan helvetin hyvin, mitä ny vattan kohdalta vähän kinnaa.
Vapaa valinnasta löytyy ihan sopivia kledjuja.
Kännissä olen hyvä nojaileen.
Et kaikkee tämmöstä mut hyvin menee :)
Kuulostaa huomattavasti paremmalta kuin tuo aloittajan versio :DDD Jos en olisi naimisissa niin kiinnostuisin taatusti.
Minunkin mielestäni :)
keksitsä ihan itse ton seksikkäät hartiat?
Miks sun pitää olla noin vakava...mä kirjoitin ton viestin,koska se oli mun mielest hauskaa(pelleilyä vaan).Tiedätkö mitä mä en todellakaan ole homo ja en muistuta yhtään sellaista ja mua ei olla ikinä luultu homoksi. Mä tunnen sunlaisia ihmisä teillä ei oo mitään tyylitajua ja teijän selitys sille on "mä en halua näyttää miltään homolta". Just relax my friend
Mitä sitten? Noitten aivojen paino jäi vähän epäselväksi kun kropan painoksi kerroit 75k. ???
lappeen poikii??
Todennäköisesti en mitä sit tuo lappeen poikii mahtanee tarkoittaa !
Esim. selkäkarvat kannattaa kyllä käydä vahauttamassa pois. Monet Suomalaiset eivät ole tottuneet niihin joten helposti karsastavat. Rintakarvoja saa olla (mielummin kuitenkin ei) mutta ei niin että ne tursuavat paulankauluksesta :D liian 70s :D
Kyllähän sitten sille omalle kullalle voi kelvata sellaisena kuin on, mutta jos haluaa ihan muitten silmäänkin olla sellainen 'ihannemies' niin kannattaa tutustua muutamiin karvanpoisto/hillitsemistoimenpiteisiin. Toivottavsti et ole kovin herkkähipiäinen ;)
pituus:180cm--> okei, käy, itse olen 154cm
paino: 75kg---> ok, ei haittaa vaikka enemmänkin
Hiukset:mustat-->pitää olla ristiveriset ja pitkät
silmät:ruskeat tähtisilmät..ihanat ripset (tyttöjen mielest)-->luotan sinisilmiin
kroppa on ok..tulee parantumaan kun käyn salilla (seksikkäät hartiat)--> ei haittaa vaikka ei olisikaan ok :)
tyylitaju loistava. (käytän vaatteita jotka on tuotu ulkomailta ihmiset kyselevät mistä mä saaan ne ,koska ne on niin hienoja =)-->pidän hevimiesten vaatemausta
Klubeilla tanssin hyvin--->itse en koskaan käy klubeilla
Olen hyvä ihminen (oikeasti)mä oon tunnettu siitä.-->hyvä! Mutta muista,hyvät ihmiset kärsivät eniten.
Olen erittäin kohtelias. Olen myös sosiaalinen.--> ulkonäöstä viis, tämä on tärkeää
huonot puolet:
karvainen--->karvat ei haittaa jos ne esiintyvät naamassa pukinparran tai pitkien hiusten muodossa, muuten yäks
kiitos!--kiitos itsellesi!
Mikäs tän idea oli?
se että olet myös itserakas. Paha miinus.