Japanin autotehtailla

Maanjäristys teki tepposet ja tehtailla seisokkeja:
http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=1197732
2352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti ei vaikuta Mersun osatoimituksiin...

Äänestä

Seisokkeja sinne tehtaille voi tulla silloinkin kun ei ole saatu tarpeeksi kopioitua eurooppalaisia valmistajia. Silloin pitää tehdä vain sitä aiemmin kopioitua tai lyödä hanskat tiskiin.

Kiinalaiset aloittavat samalla periaatteella.

Sama kaukoidän ihmisten moraali...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelmia kirjoitti:

Maanjäristys teki tepposet ja tehtailla seisokkeja:
http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=1197732

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu