Kunnon ghettoblasteri?

Pitäisi hankkia mökkikaljoittelureissua varten sellainen kannettava cd-soitin, jossa olisi kunnon saundit.

Mitäs suosittelette? Hinta ei ole este, mutta saisi se edullinenkin olla.
2747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käypäs ostamassa lähimmästä Prismasta tuollainen JVC Boomblaster hintaan 289 euroa. Saudi siinä on parempi kuin useissa microsarjoissa..eritysesti bassotoiso.

Äänestä
  • No tuotapa olen tässä juuri miettinytkin. Kai se pitää sitten käydä poistamassa... -->

    Hei tuota, mites kauan tuollaisessa 1 setti paristoja kestää ja montako syö kerralla? Onko tuollaiseen mahdollista saada akkua tai jtn...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


just assKing kirjoitti:

Pitäisi hankkia mökkikaljoittelureissua varten sellainen kannettava cd-soitin, jossa olisi kunnon saundit.

Mitäs suosittelette? Hinta ei ole este, mutta saisi se edullinenkin olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu