Kuormasta syöminen

Työpaikkaromanssit ovat ihan ok,jos kumpikin osapuoli on vapaita,,mut harvemmin näin.Yleensä ainakin toinen,ellei molemmatkin jo varattuja ja säpinöinti voi alkaa.Omassa työpaikassa näitä riittää.Voi sitä mielikuvitusta,kun etsitään naintipaikkoja..Sokkeloinen tehdas kyllä tarjoaa sellaisia.

Sit kärytään ja juorut leviää.Kohta kumpikin osapuoli jo vainoherhainen,et"mitäs meistä puhutaan"?? jomman kumman siippakin saattaa kolkutella portilla haulikon kanssa..Hohhoijaa kasvakaa aikuisiksi,,..
92790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vaikka uusilla turvakameroilla. Antakaa vinkki turvallisuuspäällikölle niistä paikoista,joihin kamera kannataa sijoittaa. Onpahan sitten jotain katsottavaa muillakin, etteivät jää ihan osattomiks.

Äänestä

hyvinkin suosittuja, kun työ on erittäin tylsää muutenkin. Voi teitä! Koittakaa kestää.

Äänestä

työntekoon sitä työaikaa käytetään. Joku käy tupakalla, toinen juoruamassa, kolmas venyttää kahvitaukoja - harvemmin olen kuullut että joku kävisi naimassa työajalla. Kyllä pitäis malttaa odottaa työajan päättymistä ja tehdä se jossain muualla kuin työpaikan sokkeloissa.

Äänestä

Minulla oli 10 v suhde esimieheeni, jonka kaikki työpaikalla tiesi. Eukko oli himassa kuin vamppyyri niin tietäähän sen, että ukko hakee muualta. Kumpikin haluttiin vaan hyvää seksiä, ei sitoutumista. Ei kylläkään koskaan nautittu seksistä työpaikalla. Käytiin pitkällä lounaalla minun kämpillä tai viikonloppuna hotellissa. Ja sattuihan sitä sitten sopivasti joitakin pidempiä työmatkojakin. Työkaverit ymmärsi hyvin, että yövyimme samassa hotellihuoneessa eikä tarvinnut feikata, että mennään eri osoitteisiin pikkujouluista ym.

Se on aika paljon itsetunnosta kiinni noi jutut. Jotkut vaan pystyy niihin, toiset vaan unelmoi ja sit kritisoi kun ei itse uskalla.

Äänestä
  • Miksi suhde sitten päättyi kymmenen vuoden kuluttua? Eikö siihen loppuakaan kohden ollut tullut enemmän, lisää tasoja ja tunteita, kuin seksi?

    Äänestä

  • Kyllä se vaimo tietää, jos mies käy vieraissa. Ja vähemmästäkin tulee vampyyriksi.
    Miehet ei osaa pitää asiaa salassa, se näkyy vaan. Ja jos seksi kotona loppuu kokonaan, vi vaomo parka, mihin tilanteeseen on joutunut.

    Äänestä

siitä mitä siinä kuormassa on;-)

Äänestä
  • se on..!

    Kymmenen vuotta meni ilman mielitekoja, kunnes eräänä kauniina päivänä heräsin huomaamaan, mikä makupala (mies) siinä asioita minulle selvittikään... Nam! ;-)

    Äänestä

eivät huomaa naurettavaa käytöstään.

Työpaikat ovat työtä varten ei naiskentelua olivat sitten vapaita tai ei.

Kuhertelu on helpommin ymmärrettävää sinkkujen suhteen jos asema on sama.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei maistu kirjoitti:

Työpaikkaromanssit ovat ihan ok,jos kumpikin osapuoli on vapaita,,mut harvemmin näin.Yleensä ainakin toinen,ellei molemmatkin jo varattuja ja säpinöinti voi alkaa.Omassa työpaikassa näitä riittää.Voi sitä mielikuvitusta,kun etsitään naintipaikkoja..Sokkeloinen tehdas kyllä tarjoaa sellaisia.

Sit kärytään ja juorut leviää.Kohta kumpikin osapuoli jo vainoherhainen,et"mitäs meistä puhutaan"?? jomman kumman siippakin saattaa kolkutella portilla haulikon kanssa..Hohhoijaa kasvakaa aikuisiksi,,..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu