Hyvä itsetunto?

Kenellä teistä on sellainen? Minkälainen on hyvä itsetunto? Minäkin haluaisin sellaisen.
4440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mediakriittinen ote elämään on itsetunnon tae. Kovalla harjoittelulla sinullakin saattaa olla sellainen.

Äänestä
  • ote elämään sama kuin hyvä itsetunto? Ei ymmärrä. Ja mikä on mediakriittisyys?

    Äänestä

joka kestää 95:t pakit muuttumatta mitenkään ihmisenä

Äänestä
  • jo typeryyden puolelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


''''**'*'' kirjoitti:

Kenellä teistä on sellainen? Minkälainen on hyvä itsetunto? Minäkin haluaisin sellaisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu