ikuinen riesa täällä maan päällä aina vain haukkumassa ja mollaamassa naisia....kuolkoot kaikki miehet sukupuuttuun niin päästään teistäkin!!!
miehet ääh!!
te oletta sitten
9685
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
miksi? Jos et ole niin voisit aloittaa. Saattaisit saada vastauksenkin.
että mies kuvittelee naisten olevan automaattisesti sellaisia ihania miehiä myötäileviä pikkuenkeleitä ja sitten kun eivät olekaan, niin alkaa solvaaminen.
Tehdään näin. Suomessa se ei ole edes vaikeaa :)
rakastan sua vaikka sulla olisi kuinka känkkäränkkäpäivä.
aloitti?
jotka on aina solvaamassa ja mollaamassa naisia, aloittaja siitä närkästyneenä kirjoitti sen mitä kirjoitti. Mutta naistenhan pitäisi tuollaiset sivuuttaa, tottakai.
kävikö mielessäkään, että jos tästä päivästä lukien syntyisi pelkkiä tyttövauvoja, niin eipä aikaakaan kun ei syntyisi edes niitä.
Halusit tai et, niin yhdessä täällä on tallattava.
Dildoille ei nääs hedelmöityshoidot auta.
tulin raskaaksi dildosta. En silloin juurikaan harrastanut seksiä miesten kanssa enkä edes muista heitä kaikkia. Tulin heti raskaaksi ostettuani uuden dildon.
dildosta erottikaan?