tunnusmerkkejä? Pitäisikö pitää näppini erossa miehestä, vaikka välillämme on sähköistä kemiaa.
Ennenkuin mitään suhdetta aloitan siis.
-loukkaantuu herkästi
-on hurmaava
-äkkipikainen ja tiuskii työkavereille.
Ennenkuin mitään suhdetta aloitan siis.
-loukkaantuu herkästi
-on hurmaava
-äkkipikainen ja tiuskii työkavereille.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Voiko tiuskiva mies olla hurmaava?
pelurin ja luuserin ja väkivaltaisen miehen merkkejä kaikki!
- mies ei saa loukkaantua!
- mies ei saa olla hurmaava!
- mitä väkivaltainenkin vielä?!
ei helvetti mistä näitä naisia sikiää, jotka kysyy tuollaisia aivan JÄRJETTÖMIÄ kysymyksiä täällä! varovainen pitää olla, mutta tämä on jo aivan liikaa. jos et itsekkään tiedä millainen mies on, niin kuinka tuikituntemattomat suomi24:n lukijat voisi ottaa selvää noin nihkeillä tiedoilla?!
olen nimittäin itekkin välillä tosi pirullinen ja tuiskin ja olen äkkipikanen ei se nyt sitä meinaa että mies on vaarallinen kävis käsiks tai muuta sellasta.ite olen vielä nainen kaikenlisäks ja mulla vaan on tulinen luonne.ja olen myös todella hurmaava ainakin miehen mielestä!
jos pirullinen ja äkkipikainen ihminen on jonkun mielestä hurmaava, niin ei siinä mitä. Jos tuntuu että tykkää tuiskivasta herkkäsielusta -- joka loukkaantuu helposti ja ajattelee sellaista kestävänsä niin onneahan tässä pitää toivotella. Liitolle ei valitettavasti voi pitkää ikää toivottaa, usein käy niin, että ihastumisessa söpöiltä näyttävät piirteet kääntyy itseään vastaan ja käyvät ärsyttämään. Mutta, jos siitä selviää kun vähän räiskii paikkoja, ja se sopii kummallekin,niin sittenhän siinä on vakka ja kansi.