Oon aatellu ostaa max factorin masterpiece ripsarin.onko hyvä vai huono?onko tuuheuttava?vai kannattaisko ostaa joku muu ripsari tuon sijaan?
masterpiece
iiii-i
5536
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joo mulla on semmonen, hyvä on, eikun ostamaan. :D
monessa lehdessä masterpiece on voittanut kalleimmatkin merkit.
Kyllä, suosittelen ehdottomasti. Suomen markkinoille tuli vasta Masterpiece Max. Kävin itse tänään ostamassa ja huomenna ajattelin kokeilla ensimmäistä kertaa. Voi sitten verrata kumpi on parempi Masterpiece vai Masterpiece Max :)
Mitä tulee vielä tuohon ripsariin, niin ei varise, ei paakkuunnu, levittyy nätisti ja erottelee ripset. Voiko sitä muuta enää tarvita? Ripsistä tulee näyttävät, pitkät ja tuuheat. Ainakin minulla.
ps. jos mahdollista, kannattaa tsekkailla onko jollain firmalla tarjous ko. tuotteesta, usein jossain on
kun taivutan, moni ripsari suoristaa taivutuksen heti. miten tämä?
Ei minulla ainakaan suorista, päinvastoin. Tosin en koskaan taivutakaan ripsiäni, kun ovat sen verran taipuisat ihan luonnostaan.
ps. Masterpiece Max on loistava tuote!