Ikävöin sinua, sinun ääntäsi, kosketustasi, halaustasi. Sinun lempeiden silmiesi katsetta, ihanaa poikamaista hymyäsi. Sinun tekstiviestejäsi, sinun lämpöisiä meilejäsi. Pallo on sinulla.
Rakas K
15
2391
Vastaukset
- naiselle vai
miehelle?
- Entinen Rakkaasi
Löysin toisen joka ottaa kaikkiin kolmeen reikään ja antaa minun käyttää anustappia.
- kiitos tiedosta_
Toi ap viesti ei sitten ollut multa. mut kiitos tiedosta. olen tavannut miehen joka nuolee mua päästä varpaisiin ja jolla lisäks on ISO silloin kun sitä satun haluamaan.
- Entinen Rakkaasi
kiitos tiedosta_ kirjoitti:
Toi ap viesti ei sitten ollut multa. mut kiitos tiedosta. olen tavannut miehen joka nuolee mua päästä varpaisiin ja jolla lisäks on ISO silloin kun sitä satun haluamaan.
No sitä tarvitsetkin, ei ihmistä ole luotu sinunlaistasi käskyttäjää varten. Kerro koska hääpäivä on, lähetän mustin murkinat ja mausteluun.
- K:n vaimo
Voi että, harmi että sun on noin ikävä mun miestä. Se nyt kuitenkin valitsi minut eikä sinua, joten etsi nyt jo hyvä nainen vapaa mies itsellesi. Olit kuulemma tosihuono sängyssäkin.
- puheita
vain,muka huono
- eräs K
Onko sulla ymmärtämisvaikeuksia?
- eräs K
Pilaat elämäni soittelemalla.
- rakas K
Pallottelen vähän aikaa ja sitten teen maalin. Oli niin tai näin niin molemmat voittavat :)
- -K-
Ei kiinnosta enään. Heräsin ja tajusin kuinka paljon olen satuttanut vaimoani ja lapsiani. He ovat minulle kaikki kaikessa enkä vaihtaisi heitä koskaan mihinkään tai kehenkään. Vaimoni on omituisuuksineen täydellisin nainen päällä maan, ihana ja lämmin, hyväsydäminen ja kaikessa muussakin...myös seksissä joka tuntuu täydelliseltä kun on se aito rakkaus ja kiintymys mukana. Olin vain turhan sokea sitä näkemään. Lapsetkin kaikki kaikessa enkä halua heitä satuttaa. No hard feelings?
Pallo on mulla mutta heitän sen pois. ÄLÄ ota sitä vastaan enään ikinä! Äläkä viestittele tai vastaile jos kännissä sulle tekstaan. OK?- taisi kirjoittaa
kuitenkin K:n vaimo.
- sano-ei-naimisille
taisi kirjoittaa kirjoitti:
kuitenkin K:n vaimo.
Ei kaikki K:t ole naimisissa. Uskokaa jo.
- -K-
taisi kirjoittaa kirjoitti:
kuitenkin K:n vaimo.
No ei kuitenkaan. Ihan itse kirjoitin ja toivon sun tajuavan et nää on ihan oikeesti hyvästit. Ei tästä tulis muutenkaan mitään. Koita pärjätä! Ehkä törmätään taas mut ei niissä merkeissä ku yleensä.
- -K-
taisi kirjoittaa kirjoitti:
kuitenkin K:n vaimo.
pitää hoitaa toi yks juttu viel asiakkaalle joten en kirjoita nyt enempää tänne.
- K:n nainen
Hän valitsi minut ja me jatkamme onnellisempana kuin koskaan mikäli mahdollistakaan... Ihmettelee itsekin miten sinun kanssasi sekoilikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h573545- 413330
Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062781Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv452527Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.541963Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151609- 321493
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1061307Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p201268- 1801241