Voiko opettajan iskeä?

Meillä kävi välilä tosi hyvännäköinen sijainen viime keväänä. Nyt kun koulu taas alkaa tuli mieleen, et jos se sama sattuis tulemaan uudestaan. Olisiko mahdotonta saada se kiinnostumaan musta? Suhteet opettajien ja oppilaiden välillä on tietty kiellettyjä, mut tytsy käykin koulussa opettamassa vaan välillä. Ikäerokaan ei ole kauhean suuri, sijainen opiskelee vielä itsekin.

Onko kellään kokemusta opettajan iskemisestä? Hyviä neuvoja kaivattais.
114530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Monella on sellainen virkaminä koulua varten että muut jää mielestä. Jotenkin sun täytyis saada se herätettyä ulos siitä takaisin omaan himokkaaseen naiseuteensa.

Jos mahdollista niin laita päälle ohuet kangashousut esim pellavaa, ja sitten jäät luokassa vähän jälkeen niin että olette kahden. Tässä vaiheessa pitäisi olla jo armoton jökö pystyssä kireästi pingottuneena housun kangasta varten.

Sitten menet viattomasti kysymään jotain open pöydän ääreen, ope toivottavasti istuu vielä, niin että sun sykkivä jorma on kutakuinkin suoraan sen naaman edessä. Jos se ei herätä niin ei kyllä mikään.

Jos ope asuu jossain lähistöllä voi kokeilla myös epäsuorempaa toimintaa. Hei ope!

Äänestä
  • En taitais syttyä 🤣 mut toki voi yrittää.

    Äänestä

ne on vaan duunissa siellä koululla

Äänestä

http://youtube.com/watch?v=fU-ToTERgzk

Mut ei mielellään siellä koulussa. Jossain muualla.

Kannattaa myös muistaa että jälkeenpäin saattaa tuntua nololta se koulussa olo jos olet kovin selväksi tehnyt oman kiinnostuksesi ja sitten tuleekin ns. rukkaset...

Olen itse ollut koulussa aineopen sijaisena, ja mua huomattavasti nuorempi poitsu, yksi oppilaista, alkoi lähetellä yhä henkilökohtaisempia tekstiviestejä... lähinnä se oli säälittävää. Oli sentään niin fiksu että aloitti sen vasta ihan lukukauden lopussa.

Jos sun kysymys siis tosiaan nyt kuuluu: Miten iskeä opettaja? niin kehotan harkitsemaan uudelleen. Älä iske OPETTAJAA, iske mukava tyttö.

Äänestä

Miesopettaja on tietysti helpompi iskeä, mutta nyt ajattelen asiaa vain Jaakko18:n ja naisopettajan kohdalla.

Sinun ja opettajan välillä pitäisi vallita jo valmiiksi jotain aivan erityistä. Jos olet oppilas siinä kuin muutkin tai jos opettaja näkee sinut vain oppilaana, iskuyritys on tuhoon tuomittu. Onnistumisen todennäköisyys on siis erittäin pieni. Iske mieluummin joku ikäisesi tyttö.

Äänestä

iskeä mutta muista lyödä hiljaa kun on nainen.

Äänestä

Suurin osa opettajista on kukkahattunarsisteja. Säästä itseäs...

Äänestä

Se on aika simppeliä.

1. Valitse joku tapahtuma, joka liittyy hänen aineeseensa.
2. Kysy lähtisikö hän mukaan sinne. Tässä vaiheessa esität, että kyse on puhtaasti aineeseen liittyvästä jutusta, ei kiinnostuksesta. Jos hän lähtee, niin hänelläkin on jotain (ainakin alitajuisia) pitämisen tunteita sinua kohtaan. Jos hän ei lähde, niin kukaan ei ole menettänyt kasvojaan.
3. Tapahtumassa et puhu mitään sellaista, mistä tulee mieleen opettaja-oppilas asetelma.
4. Tapahtuman loppupuolella katsot häntä silmiin ja kerrot olevasi rakastunut häneen. Saat pakit, mutta katso kuinka epävarmasti hän ne antaa. Silloin tiedät, kuinka paljon hän haluaa sitä vaikka ei myönnäkään.
5. Kerrot myöhemmin, että et saa häntä mielestä tai muutettua tunteitasi.
6. Pyydä hänet tapaamiseen, että voitte keskustella (muista kertoa paikka, minne olet pyytämässä ja tämä paikka on oltava sellainen, jossa hänen ei tarvitse pelätä tapaavansa oppilaita tai toisia opettajia)
7. Kerro siellä rakastavasi häntä, ota kädestä kiinni... Muista, että kaiken aloitteellisuuden pitää lähteä sinun puoleltasi, etkä voi vielä tässä vaiheessa odottaa vastavuoroisuutta. Voit olla 100% varma, ettei hän ikinä tule kertomaan mitään kenellekään, mitä siellä tapahtui, joten voit olla huoletta.
8. Kun hän epäröiden alkaa vastaamaan jotain ja alkaa se suhteen hutera alku, niin sinun täytyy antaa turvaa (sanoin ja teoin), ettei hänen tarvitse pelätä kiinnijäämistä. Vaikka te molemmat olette aikuisia ja se ei ole laitonta, niin opettaja menettää kasvonsa, jos tällainen tulee julki ja sen jälkeen on tosi vaikeaa katsoa kollegoita silmiin. Eli sinun tehtäväsi on turvata, ettei toisen tarvitse pelätä asian paljastumista...se on sen suhteen elinehto. Sitten kun olet lopulta jättänyt koulun ja teillä ei ole enää opettaja-oppilas suhdetta, niin sen jälkeen teidän suhteenne voi tuoda pikkuhiljaa esiin.

Nyt puhun vain kahdeksantoistavuotta täyttäneistä oppilaista!

Jos olet alle sen, niin se olisi laiton suhde ja se ei tule onnistumaan.

Sinun kannattaa miettiä mitä haluat:
- Oletko valmis elämään koulun loppuun suhteessa, joka täytyy salata muilta
- Oletko sinut ikäeron kanssa

Ei opettajat iskuyrityksistä puhu tai anna sen vaikuttaa negatiivisesti...sellaista ei kannata pelätä. Mitään et myöskään menetä, jos kokeilet.

Äänestä

Olen joskus pannut opettajaa ja ihan hyvä pano toi oli. Mutta mihinkään pitempiaikaiseen en ryhtyisi, sillä en harrasta vakipanoja. Uuusi pillu, kerran viikossa, pitää mielen virkeänä.

Äänestä

Nam

Äänestä

Opettaja on ihminen, eikä alien. Iskettävissä normaalisti, kunhan iskijä on täysi-ikäinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaakko18 kirjoitti:

Meillä kävi välilä tosi hyvännäköinen sijainen viime keväänä. Nyt kun koulu taas alkaa tuli mieleen, et jos se sama sattuis tulemaan uudestaan. Olisiko mahdotonta saada se kiinnostumaan musta? Suhteet opettajien ja oppilaiden välillä on tietty kiellettyjä, mut tytsy käykin koulussa opettamassa vaan välillä. Ikäerokaan ei ole kauhean suuri, sijainen opiskelee vielä itsekin.

Onko kellään kokemusta opettajan iskemisestä? Hyviä neuvoja kaivattais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu