Kiss Lightning speed -rakennekynsi setti

???!!!??

Tietäiskös kukaan mistä voisin ostaa kyseisen tee-se-itse rakennekynsi setin? Voikohan netistä jostain tilata ja mitä mahtaa maksaa...?

3

796

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kokeillut

      Sokokselta, Anttilasta, Stockmannilta ainakin saa. Itse en kyllä tykännyt. Aluksi kynnet oli ihan ok, mutta alkoi hajoilemaan rumasti eikä siistimmäksi viilailukaan oikein auttanut.

      • kokeillut

        Hinta oli muistaakseni 29,90 tienoilla.


    • ..kyseisiä

      Olen kokeillut kyseisiä kynsiä.Ärsyttää periaatteesta maksaa rakennekynsistä koska olen näppärä käsistäni ja sainkin tehtyä kauniit ja siistit kynnet Kissin Lightning Speed setillä.Niin kuin toinenkin kokeillut kertoi,menevät äkkiä huonoksi.Ostin eilen uuden setin Ideaparkin Kicks liikkeestä,en ole varma liikkeen nimestä.Depend gel kit tämä uusi vastaava setti.Erona Kissiin se että paketissa ei ole akryylipuuteria,vaan ainoastaan geeli ja aktivaattori.Täytyy nyt sanoa että laittaminen oli huomattavan paljon helpompaa ja jälki siistimpää.Olleet nyt vasta päivän kynsissä joten en osaa kertoa kauanko kestää,mutta näillä näkymin suosittelen sinua kokeilemaan tätä settiä mikäli vain jostain löydät.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      273
      2495
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2419
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      9
      1589
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      50
      1506
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1387
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1359
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1250
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1029
    Aihe