Olisko jossakin kosmetelogin vikaa ja osais neuvoa hyvän mahdollisimman vaalean ja couperosan peittävän värivoiteen?
Ei liian paksua pakkelia ja pitää olla allergikolle sopiva hajusteeton ötky!
Kokeillut olen Avenen ja Biothermin tuotteet. Ongelma: Avenen voide liian rasvainen, eikä sopivaa väriä ollut; Biothermillä kokeilin kahta eri voidetta, toisessa liian tummat sävyt, ja kaikissa vikana se, että jäävät ihohuokosiin. Näytän ihan siltä kun naamassa olis jotain laastia ja lisäks pilkkuja. Ei kiva :-(((
Kiitos avusta etukäteen.
Hyvä meikki- tai peitevoide???
Herkkähipiäiselle
1
222
Vastaukset
- että niin vastaatko?
^^^
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse93772SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2063682Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1303382Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713362Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit222237Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251778- 341555
- 321481
- 921423
- 151343