aco cliniderm for men puhdistusvaahto acon puhdistus geeli, salisyyligeeli, hoitovoide = tappavan hyvä yhdistelmä =) siihen lisäisin vielä sebamedin pesupalan.
olen todella tyytyväinen tulokseen muutaman päivän jälkeen. ei todellakaan mitään valittamista.
käytän myös humektan perusvoidetta ja huulien hoitoon eucerinin huulivoidetta. Olen myös vähentänyt syömistä terveellisempään suuntaan.
ps. hintaa on mutta ovat tuotteet kyllä hintansa ansainneet =) unohtakaa markettien huonot tuotteet. tässä on jotain uutta!
hyllyssä odottaa vielä eucerin hoitosarja ja aco cliniderm for men parranajo geelit.
toivottavasti tästä olisi apua. :)
mahtavat tuotteet finnien ja epäpuhtauksien tappamiseen.
nuori poika 07
1
1321
Vastaukset
- ggggg-
Piruako sä tätä keskustelupalstaa mainostilanas käytät. Taidat olla vähän dorka. Sun edellistä viestiäs ei kauheen kaukaa tarvii hakee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614218Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653446Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541796Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251663Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2971430Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132928Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235858en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115835Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18804