Tukholma!

Tiiättekö jotain hyviä vaate- ja kenkäliikkeitä Tukholmassa. Olisin menossa sinne tossa syksyllä nii ois sit kiva tietää valmiiks hyviä liikkeitä. (yleensä ostelen mm. H&M:stä ja JC:stä)
3278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin sitä vielä että hinnaltaan ei mitään kauheen kallista, just tota H&M:n ja JC:n tasoa

Äänestä
  • SOUK on EHDOTTOMASTI tsekkaamisen arvoinen topshopin vaatteita ja vintage osasto yläkerrassa=P hintalaatusuhde on kohdallaan ja tuotteet on laadukkaita

    Äänestä

  • Filippa K kirjoitti:

    SOUK on EHDOTTOMASTI tsekkaamisen arvoinen topshopin vaatteita ja vintage osasto yläkerrassa=P hintalaatusuhde on kohdallaan ja tuotteet on laadukkaita

    lisään vielä että sieltä saa ihania alusvaatteita;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie täällä hei! kirjoitti:

Tiiättekö jotain hyviä vaate- ja kenkäliikkeitä Tukholmassa. Olisin menossa sinne tossa syksyllä nii ois sit kiva tietää valmiiks hyviä liikkeitä. (yleensä ostelen mm. H&M:stä ja JC:stä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu