Kierrettyä tuli kovasti. Viidessä eri vaunussa tuli yö vietettyä. Kiitos emännille ja suopeille isännille kovasti.
Onnistunut loma
9
665
Vastaukset
- Panitko kaikkia?
Isäntiä myös?
- Hommaa
Heh heh. Se on mukavaa hommaa näin poikamiehenä.
Äijät juo tajun kankaalle.
Niin olen monesti päässyt taluttamaan emännän vaunuuni ja sorvaamaan kunnolla. - se menee
Hommaa kirjoitti:
Heh heh. Se on mukavaa hommaa näin poikamiehenä.
Äijät juo tajun kankaalle.
Niin olen monesti päässyt taluttamaan emännän vaunuuni ja sorvaamaan kunnolla.Monelta loppuisi laatikon veto, jos tietäisivät mitä vaimo yöllä touhuaa.
- pahasti
se menee kirjoitti:
Monelta loppuisi laatikon veto, jos tietäisivät mitä vaimo yöllä touhuaa.
Sain kerran pahasti turpaani, kun naapurivaunun ukko heräsi kesken temppujen.
Varovaisuutta suosittelen. Hyvä, että meitä samanhenkisiä on enemmänkin.
- tarkoitin
että olin viidessä eri junan tupakkavaunussa yötä kun eihän mulla ole rahaa paikkalippuun
- naiskaravaanari
Tervetuloa meidän vaunuun tyrkylle vonkaaja, niin on ennenkin lähtenneet killukat kaulassa tuhka*****t uikuttaen matkoihinsa, ja lähdet sinäkin. Ottakaa kantaa muut sisaret tälläiseen, olisiko seriffille asiaa, ei se että valehdellaan, vaan kirjotetaan solvauksia. Pitääkö meidän kaikki kestää.
- poistaminen
Nämä tällaiset "sukupuoliset solvauskirjoitukset" ovat oikeen nykyisen seriffin mieleen. Mutta maintsepas viestissäsi Jesse.Jeesijä vähääkään negatiivisessa valossa, niin heti lentää viesti huitsin nevadaan täältä. Huomattu on!
- setäse
poistaminen kirjoitti:
Nämä tällaiset "sukupuoliset solvauskirjoitukset" ovat oikeen nykyisen seriffin mieleen. Mutta maintsepas viestissäsi Jesse.Jeesijä vähääkään negatiivisessa valossa, niin heti lentää viesti huitsin nevadaan täältä. Huomattu on!
Jesse ei ole mikään sheriffi, eihän edes sheriffiä ole ollenkaan palstalla.
- xxyyxx
Ei täällä kukaan täysipäinen viihdy pidempään. Käyvät korkeintaan vilkaisemassa, ja lähtevät muualle.
Meillä täällä viihtyvillä täytyy olla jotakin poikkeavuutta, sado/maso tai jokin muu "kismi". Kesäaika on saanut menon täällä nousemaan hallitsemattoman villiksi, ellei peräti kaistapäiseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632112Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51765Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2331250En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71940Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.58894Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki20842Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?111751Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38688- 19686
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93679