ÄÄNESTYS!!!!

ÄÄNESTÄ TÄSSÄ PARASTA SHAMPOOTA!

Kerro merkki, hinta, millaisille hiuksille ja mistä saa.
2208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on anti dandruff shampoo daburilta hilse hiuksille. www.dabur.fi oon kokeillu terva shampoota, system 4 yms. systemkin toimi 5:nen käyttökerran jälkeen. mut anti dandruff toimi ekalla kerralla, ja muilla ollut samoja kokemuksia. siellä on kaikille hiustyypeille shampoot.

Äänestä

Bonacure Repair Rescue shampoo. Vahingoittuneille,vaalennetuille, huokoisille hiuksille.Maksaa 10-20 egeä riippuu pullon koosta, löytyy esim: http://www.hairstore.fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PARAS SHAMPPOO kirjoitti:

ÄÄNESTÄ TÄSSÄ PARASTA SHAMPOOTA!

Kerro merkki, hinta, millaisille hiuksille ja mistä saa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu