Millä merkillä olisi aine, joka tekisi huulista paksummat ja pulleammat?
HUULIA PULLOTTAVA AINE !
lalalalalala
184616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
botuliini. Todella vaarallinen myrkky. Katso vaikka netistä.
siis ei todellakaan en todellakaan sitä tarkoita! tarkoitan esim. huulipunaa tai huultenpohjustusainetta, joka loisi pulleamman efektin. tai vaikka esim. make up storen huulirasvaa, joka pullottaa.
Hei! itse olen hankkinut omani ja toimivan huulikiillon huuto.netistä. Merkki on Too Faced ja sitä ei tietääkseni saa suomesta ollenkaan. toki sitä voi tilata ameriikasta suoraan jos sellaisen handlaa. Tuote todellakin toimii! tosin efekti ei ole pysyvää, vaan sitä joutuu lisäilemään päivän mittaan. Suosittelen ainakin kokeilemaan :)I love It!
ei kyllä oo mulla mahiksia :D liian vaivalloista.
Olisiko tuote, jota etsit Skin Doctors Perfect Pout. Tuotetta myyvät Sokokset. www.skindoctors.fi
Haluaisin kuulla kokemuksia, mitä olette käyttäneet mitä saisi suomesta ja millä menestyksellä??? ja hintakin olisi kiva saada tietoonsa!'
Kiitos :)
Mulla pullottaa huulet ainakin rimmelin sillä turvottavalla huulipunalla..Kannataisi ensin kokeilla sitä ennenku hankkii jotain muuta kalliimpaa.
ok kiitti täytyy kokeilla :)
...olla luonnostaan pulleat huulet,nii ei tarvii tommosia tököttejä tunkea ;D
Max Factorilla on huulia turvottava puikkomallinen tuote. Hinta ehkä 8-11€. En ole itse kokeillut, mutta muuten luotan kyllä MF:n tuotteisiin.
MF:n juttu ei ainakaan toiminut ollenkaan. Mutta kai se ihmisestäkin riippuu.
Hei !
Käy katsomassa sivuja: www.mariacos.fi
Sieltä saat lisää tietoa mistä saa luonnollisesti ilman pistoksia filmitähti huulet!
"pullottavat huulet" :D
Maybellinellä oli jonkun aikaa sellainen huulipuna, jota mainostettiin, että turvottaa huulia. Sisälsi kollageeniä. Nyt en tiedä, onko tuote jo poistumut markkinoilta, koska sitä ei enää suoraan markkinoida missään. Olen yrittänyt etsi, mutta missään sitä ei enää myydä. Näin jossain lehdessä mainoksen, että huulia turvottavaa voidetta on,olisiko ollut kyseessä myös Maybelline ?
Käy katsomassa Tintti alangon Blogi http://tinttialanko.blogspot.com/
miten saat pulleat huulet ilman kipua
Tykkään itse Silk Naturalsin tuotteista: http://host.silknaturals.com/creb/product_info.php?cPath=163_103&products_id=1021
Tämäkin saattaa kiinnostaa http://totuuskosmetiikasta.blogspot.com/2010/05/pulleampien-huulien-toivossa.html
...esimerkiksi Marja Putkiston Kasvoklinikka -kirja. Naamajumppa tekee ihmeitä.
Hei!
Mariacos Lips Lifting Studioista saa tuotteita jotka paksuntavat ja pulleuttavat huulia.
Löydät liikkeet www.mariacos.fi