Hei!
Osaako kukaan sanoa missä aikuiset ihmiset voivat tavata uusia ystäviä. Netti/parisuhde seuraa kyllä löytyy sivutolkulla, mutta.. Jos joku tietää osoitteita saa laittaa sivuille?????
Päälle 30v. nainen kaipailisi uusia ystäviä sekä tuttavia pohjois-suomesta. (toki muualtakin voi olla) Mutta olisi myös mukava TAVATA niitä uusia ihmisiä. :)
Paljon muuttaneena entiset toverit jää väkisinkin ajan kanssa. Uusia kaipailisi, mutta aikuisena se ystävystyminen ei enää olekaan niin helppoa..
Viestejä saa laittaa. :)
ystävyys
linnas
1
371
Vastaukset
- sama kirj
Heitän siis palloni teille. :)
Jos täällä löytyy muita samoin ajattelevia, tervejärkisiä ihmisiä pohjois-suomesta. Perheellisiä tai ihan sinkkuäityleitä saa laittaa toki postiakin tulemaan. :) Voimme ainakin tarinoida postin välityksellä aiheesta enemmän! Sama mistäpäin suomea silloin oletkaan! :)
Osoitteeseen: noitalinna @wippies.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614225Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653455Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541803Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251673Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981433Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132933Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235861en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115842Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18809