Hei!Olisin kysynny että kun hoidan hiuksiani usein syvähoidoilla.niin viekö tuo syväpuhdistus kaikki hoitoaineet siis kalliit hoidot nenee hukkaan:(?????käytän syväpuhdistus tuotetta 1-2kertaa kuussa.
SYVÄPUHDISTUS.
NBBN....
2
169
Vastaukset
- kampaaja2
syväpuhdistavaa shmpoota tulisikin käyttää n.2-4 kertaa kuussa, että hius saataisiin pois muotoilutuotteiden jäämistä. Hoitoaine, jota laitat hiukseen ei pysy siellä kun seuraavaan pesukertaan asti. Eli jatka vaan shampoon käyttöä ja voit tehostaa sen vaikjutusta menemällä saunaa se päässä.
- NBBN.
olen luullut että syvähoidot ja naamiot pysyvät hiuksissa vähän pidemmän aikaa ja hoitavat hiuspintaa.(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882088Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361756- 1801316
- 237766
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711- 59708
- 65699
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49556
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337492