olen intialaisen miehen kanssa avoliitossa,oltu jo vuosia ja lapsia on.mies on pettänyt ennen ja nyt epäilen että pettää jälleen.mies tietää että jos jää vielä kerrankin kiinni niin heitän sen pihalle.joten osaa peitellä jälkensä hyvin.oisin kysynnyt et miten olette saanut selville pettämisen?
pettää(kö)?
3
860
Vastaukset
- ja nainen jäi kiinni
1. Kännykän tarkastus, viestit ja puheluluettelo nopeasti kun hän käy suihkussa. Tuntematon numero? käytä 16505 saat nimen.
2. Ansat, kuten ilmoitat lähteväsi matkoille ja sen asemesta tarkastat ulkoa talon tuleeko hänelle vieraita yms
3. Tule yllättäen kotiin, keksi joku syy miksi esim unohda jotain tarkoituksella.
4. Tarkasta hänen kukkarossa jne olevat kuitit. Ehkä parkkimaksulappu toisesta kaupungista, ehkä käsin kirjoitettu naisen nimi ja puhnumero?
5. Petaa sänky ja ota kännykällä kuva siitä. Kun pääset kotiin vertaile, onko se käytetty salaa päivän aikana. Laita sängyn reunan päälle pieni kollikko, joka tippuu heti kun rakastellaan, tarkasta onko se vielä paikalla.
6. Keskustele ovelasti, ohjaa aihe, yritä huomata ristiriittoja, mutta ei missään tapauksessa heti paljasta niitä, kirjoita ne ylös ja mieti.
7. Yritä korreloida seksihalun puute jollakin tapahtumalla, vaikkapa hänen futisharjoitusten kanssa jne.
8. Kuiskaa rakastelussa hänen korvaan "ihanaa sun kaa, ...(nimi)" ja odota vastausta. Ehkä tulee takaisin "ihanaa, ...(väärä nimi)" Usko tai älä, minä olen sen kokennut. Väärästä nimestä tuli kuitenkin vain alku, mutta tarpeeksi.
9. Jos haluat tietää onko joku käynyt jossain huoneessa, levitä kevyesti jauhoja puhaltamalla, ihan ohuesti. Näet kenkien jäljet valoa vastaan.
10. Kortsujen määrä kannattaa seurata. Älä laita reikiä, voi tulla oma maali.
11. Avaa tietokone kotona ja mene kaikkien ilmaisten palvelujen sivuille. Hotmail, Gmail, Yahoo jne. Jos kirjaudut sisään tulee usein automaattinen lista esiin, ja sinä näet ehkä että sun miehellä on ***@hotmail.com. Klikkaa päälle. Jos hyvä tuuri, hän on tallentanut salasanan ja pääset suoraan lukemaan hänen salaviestit mutta se tuskin onnistuu.
12. Mene Suomi24 ja muiden nettitreffipalstoille ja etsi sellaista miestä joka sopi sun miehen kanssa, huom ikä saatta olla muutama vuosi eri. Ota yhteyttä anonymisesti kaikkiin miehiin, jotka saattavat olla sun oma, voi olla että hän paljastaa oman nimen tai kännykän numeron ennen kuin sinun pitää se tehdä.
terv.
joku petetty mies- mies jäi kiinni
hyviä neuvoja tuli,mies kyllä jäi pari päivää sitten kiinni.tuli sattumalta soitto sille kun oli kotona,vastasi puhelimeen mut sanoi sinne et teil on väärä numero ja laittoi puhelimen kiinni.ja puhelin soi pari kertaa sen jälkeen mut ei vastannut ja ei antanut mun vastata.no sillä oli kiire töihin ja kävi äkkii suihkussa joten unohti poistaa sen numeron puhelimesta joten otin sen ylös ja soitin siihen.no tää nainen joka vastasi kertoi kaiken.ovat olleet yhessä pari kuukautta.no lyhyesti mies lenti pihalle ja takaisin ei ole tulemista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %
Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o3166161Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä
Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki483636Sofia Virta: bänet!
Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.1482827"Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"
"Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää2252167Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan
(Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol1011742- 671212
Niin että miten
Haluatko oikeasti olla minun kanssa oikeassa elämässä, vai onko tämä vain kirjoittelua811055Nuoriso on tyhmää tutkijat ovat todenneet
Nyt se on todettu ääneen mitä kaikki ovat jo pitkään epäilleet. Nuoriso on tyhmentynyt tasaiseen tahtiin. Kohta pitää ni145973Ikävä tilanne rikoksen vuoksi Espanjassa - Jari Sillanpää pistää uutta matoa koukkuun
Jari Sillanpää on ehkä yksi suosituimmista tangokuninkaallisista. Ex-tangokuningas juhli viime syksynä 30 vuotista uraan10948Tätä ei tv:ssä: Farmi-tippuja Amski rehellisenä ongelmista kuvauksissa
Ennakkosuosikki Amskidabamski Anne-Mari Tarkkio joutui ulos Farmi Suomi -realitystä. Voimatehtävässä vastakkain asettui11894