keneltä haluatte kuulla

Keneltä haluatte ensinnä kuulla jos aviopuolisonne pettää teitä.Ja mikä siinä tiedossa sattuu eniten.
1389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pettävältä puolisolta. Mieluiten siltä kuin joltain ulkopuoliselta. Mutta ei sen niin väliä kuka sen kertoo, parempi aina että joku edes kertoo!

No ehkä se, että miten se toinen sitten on parempi, mikä siinä enemmän viehättää, miks piti noin niinku salaa lähtee vehtaamaan? Ja miks ei sitä voinu kertoo, jos haluaa jotain muuta/erilaista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petettynä kirjoitti:

Keneltä haluatte ensinnä kuulla jos aviopuolisonne pettää teitä.Ja mikä siinä tiedossa sattuu eniten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu