Varoitus Porin Pukki

Jatkaa siitä mihin

Ruben Oskar Auervaara jäi mikä vittu siinä miehessä
teitä varattuja ja vapaita naisia kiinnostaa.?????????????????????????????????????????
Haloo

27

4926

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ************

      kun ei nuo Pukit ja Auvervaarat kiinnosta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Sitä kun pitää nuo tuntosarvet kohollaan, niin osaa välttää tommoset paskat.

    • on Porin pukki?

      Mistä tuon pukin tunnistaa? Ikä? Pituus? Muuta?
      Kertokaa nyt jotain tuntomerkkejä!

      • On joku vika

        Päässä.
        Kuulemma tumma,pitkä,normaali vartalo,ja kauhee potenssi,ja saatanan komee koska ei suomi24sen deiteiltäkään yli tuhatta rumaa löyhä persettä löydy.
        Vaikka jos laskee rumat ja lihavat niin kai niitä on monta sataa.


      • neljänkympin päälle

        Sano yksi kaveri.
        Kun se tuntee mansesta yhen muijan mitä se oli höylännyt yhen viikonlopun.


    • puhu tästä

      herrasta nimeltä MM, tuntomerkit täsmäävät, mutta yhtään negatiivista asiaa en suostu häneen liittämään. Meillä on ollut tosi hauskaa, omaleimaista, älykästä, säkenöivää keskustelua, yhdessäoloa, saunomista ja toki siihen on kuulunut seksiäkin.
      Yksi miellyttävimmistä treffikumppaneistani, ei seksin vonkaamista, ainoastaan kevyt suudelma ekoilla treillä ja sen jälkeen kivoja tapaamisia ja soittoja, jos siltä on tuntunut.
      Hyvä isä lapselleen ja älykäs mies, mut älkää luulko, et tätä miestä keskiverto taapertaja kahlitsee.....

      • ...on sama mies

        Porin pukki tuskin samaa muijaa montaa kertaa tapaa. Paitsi jos on saanut taloudellista hyötyä. Mies on paneskellut yli 1000 naista. Varmaan toivot ettet ollut vain yksi heistä.


    • ja monta juttua.

      Ja lisää löytyy ....

    • Nyt t.Anne

      Missä pp

      • porin pukki

        täällä minä don juan de marco


      • donald duck
        porin pukki kirjoitti:

        täällä minä don juan de marco

        BUHAAAAHAAAAABUAHHHHHHHHHHAAAAAAAAA..........PERÄREIKÄ!!!!!!!!!!!!


    • on sutki

      marcohan se

    • Semmotii..

      Mist näit riittää

    • paripanoa

      Soon niin raasu ...

    • Sinuakin

      Onko oikeesti! niin raasu ?Silti pyörittänyt satoja naisia ?Ei ehkä enään mutta kuitenkin.

    • Huipullatuulee2016

      Marc kirjoittaa Facebookissa

      Runoja avoimia kuin ladon ovet, ja jopa irstaan paljastavia. Sellaisia jotka kaikki haluaisivat kertoa, mutta Marttakerhossa keskariakat saisi härtslaagin jos Liisa, Maija ja Kaija kertoisivat haaroväleistään noin.

      Kun taas hiljaa avaavat koneen ja ukolta salaa käyvät lukemassa Marc-ihanaisen, sen elvismäisen seksikkään miehen runon. Josko HÄN olisi taas kirjoittanut jotain, mikä aiheuttaa kyllä pikkuhousujen vaihdon, mutta ei se mitään, koska kone on keksitty.

      Salaa illalla, kun tylsä aviomies on nukahtanut viereen. Palauttavat mieleen Marc.kin runojen kiihkeyden ja hiljaa, ettei vaan mies herää työntävät sormensa pikkuhousujen sisään ja alkavat hitaasti tyydyttää itseään..ja päätyvät pieneen inahdukseen, orgasmiin, Marckin kasvot silmissä. Posket punoittaen kääntävät kylkeä, ja odottavat jo huomista, mitä Marc tänään kirjoittaa..

      Taitaa kaikesta huolimatta olla nyt suosionsa huipulla,läähättäviä naisia joka puolella!
      Mitä muuta mies voi toivoa?kaikki on vaan kateellisia.
      Niin kmiehet kuin naisetkin..

    • Eitaidaolla

      yli 30-vuotias nainen rupsahtaa nopeasti ,mutta onko tämä uusin misu 30 tä kään ?Tissit on samaa koko luokkaa !!kuin ed missilläkin vähintään DD,eli hyvin pyyhkii

    • night..IFR

      Porin pukki E.V. alias wing joka on poistanut nimimerkkinsä ja nyt taas uudella

      • Anonyymi

        E.V. alias wing Ei ole Porin Pukki...!!Porin pukki on MP


    • kunniinihuna

      PP ei taida treffeillä enään edes olla vaan,FB on paras paikka iskemiseen,vähä runoa kehiin ja tukka hyvin niin siitä se lähtee..
      Taas on joku kiltsi valmiina,ihkuu daa siellä niitä kirkuu useita kymmeniä

    • onneerunoille

      PP ei tosiaan ole enän treffeillä "tuulena" facessa kuva herrasta röllömahoineen hihihii on tosiaan niinihku yäks harvoine hampaineen

    • elavalehtele

      Ei näkyny röllöä mutta kuantalo näky,siinä ei ol mittään vikkaa
      hampaist et tie ku e suuhu kattonu

    • iltaenglannissa

      siinä tapauksessa jos et nähnyt röllöä tai hampaita kuvasta facessa, et katsonut oikean Porin pukin facea wingwing

    • taitoisinpäin

      wing tullut takasin if ass

      • flåp

        Hullu vissiin päässyt vapaalle!


    • hullupukkiseo

      onhan se ollut jo kauan aikaa vapaalla, mutta ei vaimostaan.

    • Anonyymi

      Pukki Porista miten pyyhkii? Joko eläkepäivät koitti, mie oon tässä sitä kirjaa ootellu? Kaiken näköiset pellet julkaissut vaikka mitä? Olisiko aika laittaa muistelmat tulemaan?

    • Anonyymi00035

      Pukki Porista miten pyyhkii? Joko eläkepäivät koitti, mie oon tässä sitä kirjaa ootellu? Kaiken näköiset pellet julkaissut vaikka mitä? Olisiko aika laittaa muistelmat tulemaan

      EI TAIDA SITÄ KIRJAA TULLA ? TAITAA OLLA TURHA ODOTELLA !

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      544
      1782
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      877
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      84
      863
    4. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      806
    5. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      719
    6. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      2
      707
    7. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      705
    8. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      63
      676
    9. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      73
      628
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      533
    Aihe