onko tosiaan

että täällä keskusteluissa saa haistatella, kiroilla, haukkua muita, huoritella ja vaikka mitä, mutta kun aloittaa asiallisen keskustelun, niin se poistetaan. Nyt pyytäisin valvonnalta asiallista vastausta.
1518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näin se on, olen huomannut myös saman, suurin osa tänne kirjoittaneista ihmisistä ovat katkeria ja toisille pahaa toivovia ja mustamaalavat onnelliset ihmiset, siis ne jotka ovat löytäneet oman rakkaan ja onnistuneet, voi sitä kateuden määrää, huh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin valvonta kirjoitti:

että täällä keskusteluissa saa haistatella, kiroilla, haukkua muita, huoritella ja vaikka mitä, mutta kun aloittaa asiallisen keskustelun, niin se poistetaan. Nyt pyytäisin valvonnalta asiallista vastausta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu