Mun kaverin mies on lantakasa. Se on seksriippuvainen, ollut sitä jo ennen kuin ne meni naimisiin. Kuluttanut kaikki rahansa maksulliseen seksiin, eikä sillä oo oikein mitään omaisuutta vaikka ikää on jo 41 vuotta. Se lopetti kun ne tapas, mutta kun vaimo joutui äitinsä kuoleman takia tukemaan paljon isäänsä ja olemaan poissa kotoa, se aloitti uudestaan ja niillä alkoi menemään huonosti riippuvuuden takia. Nyt se mies miettii haluaako olla vaimonsa kanssa eikä hae apua riippuvuuteensa eikä tunnista todellisia syitä suhteen ja vaimon huonoon oloon. Syyttää vaan vaimoaan, joka on hieno tyyppi ja nätti kun mikä mutta luhistumassa kun rakastaa tuollaista kikkaretta. Vaimo itkee mulle enkä tiiä mitä teksin, kun en tiedä millä saan sen äijän silmät auki tai vaimon jättämään sen???? Ei auta puhe ei. Haluaisin ampua sen äijän.
Kaverin mies on p***ka
7
2223
Vastaukset
- mitään............
Parempi vain pysytellä erossa toisten ongelmista...
- Nimikirjaimet
Taidan olla koukussa tähän mieheen, voisin auttaa.
- tunnen tämän
miehen. Ryhdytään naisrintamassa tekemään jotain asialle! Eiköhän saada jotain tolkkua.
- Petter X
Arvaa kiinnostaako tuollaisen alaluokan roskasakin jatkuvat epäonnistumiset elämässä?
- PeterXX
Näköjään kiinnostaa kun näitä kerran luet!!
- vaan piparia
reilusti sille miehelle vaikka porukalla, niin kyllä se siitä suttaantuu. Niin ja sitten ei tarvi mennä maksullisiin kun saa ilmaiseksi.
Hoitakaa akat hommanne!- mieltä
Jos kotonta saa, ei tarvii muualta etsiä.
Koskee niin miehiä kuin naisia.
Tosin pelkkä määrä ei korvaa laatua, jos vuodesta toiseen panet lahnaa, niin alkaa kaipaan jotain muuta, varsinkin jos on joskus kokenut hyvää seksiä.
Mutta eikö se yleisimmät ongelmat johdu joko seksistä tai rahasta, että ketjun aloittaja on onnistunut yhdistään kaks perusongelmaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2704388Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653557Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591875Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251765Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991466Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341001Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18919en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va119875Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235870