Saako niitä kuppauskuppeja käyttää mahan tai pakaroiden pienentämiseen? Onhan noi kannikatkin niin höllyvät. Entä jenkkoihin ? Voiko kupata mistä vaan?
Saako kupata mahaa?
2
790
Vastaukset
- ja pakaroita kyllä
Saa tietysti kupata mahaa ja pakaroita. Itelläni ei ees ole reisissä niin paljo että häiritsis. Olen siis kupannut kankkuja, mahaa ja jenkkoja just. Iho on paljon sileämpi, jenkat pienentyny. Maha ei ympärysmitaltaan ole paljo pienentyny mutta malli muuttunu, ei ole niin pömppö enää. Periaattees mistä vaan voi kupata, mutten kuppais rintoja, joku sitä kyseli. Niis ihan erilainen kudos ja voi vahingoittaa. Mutta kokeileppa kankkuja, huhhuh, voipi olla aluksi kivuliasta! Mutta sinnikkyydellä iho silenee ja sellut pienenee. Ja alkava iskiasvaiva(?) on helpottanut!
Kuppejahan käytetään myös kipeiden lihasten hoitoon.
:) - hätätapaus
hei kuppaajat! mistä semmoisen imukupin voi hankkia tai missä niitä oikeen myydään kun en ei ole tullut vastaan missään ja kaikki vaan puhuu siitä????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433603- 362244
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321875- 171629
- 161586
- 231558
- 241417
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai821297- 141277
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222