Pitääkö miehet enemmän kokeneemmista naisista, joilla on ollut useampi seksikumppani ja miehiä
>
kuin naisesta jolla on ollut ehkä vain 1-2 seksikumppania eikä paljonkaan miehistä kokemusta?
Kokemattomuus/kokenut nainen
11
1080
Vastaukset
- hauska miekkonen
Kyllä miehet haluavat ainaskin sadan miehen nussiman lutkan, eihän nainen ole lutka eikä mikään jos ei vähintään 100 mulkkua ole pistäytynyt naisen vaginassa. MOT.
- looginen mies
Niillä kokeneilla naisilla tulee hyvin usein mukana sukupuoliherpes tai kondylooma.
"Sukupuolisesti aktiiviset" naiset tulee kierrettyä kaukaa ihan tämän vuoksi. - > <
"normaalit miehet" pitävät kokeneemmista naisista, mutta muutakin pitää olla, lähinnä oikea paino.
Pitävät, mutta eivät puolisokseen valitse.
Puolisokseen haluavat valita sellaisen jolla ei tunnu olevan ketään muita, eli ei koskaan puhu menneisyydestä, eikä kukaan muukaan paikkakunnalla.
Kaikki miehet tietävät, että jos nainen on herkästi antava,
ei suhde kauaa kestä, mutta jonkun niitäkin pitää ottaa.- ääääääeeee
Tämä pätee myös toisin päin.
Kukaan nainen ei puolisokseen halua miestä jota koko tienoo on jo kokeillut.
Suhde tällaisen kanssa ei voi kestää... - djlgf
ääääääeeee kirjoitti:
Tämä pätee myös toisin päin.
Kukaan nainen ei puolisokseen halua miestä jota koko tienoo on jo kokeillut.
Suhde tällaisen kanssa ei voi kestää...Jos se on jo käynyt kaikki läpi, ongelmia ei tule, ennenkuin uusia ihmisiä muuttaa ympäristöön. Sitäpaitsi tälläkin palstalla usein haaveillaan pelimiehen kesyttämisestä ja on jopa väitetty sellaista tapahtuneenkin.
Kyllä naista vaan houkuttaa mies, joka kelpaa muillekin naisille. - > <
ääääääeeee kirjoitti:
Tämä pätee myös toisin päin.
Kukaan nainen ei puolisokseen halua miestä jota koko tienoo on jo kokeillut.
Suhde tällaisen kanssa ei voi kestää...näin on tasantarkkaan.
tiedätkö mihin se perustuu.
Se perustuu siihen, että jokainen fiksu tietää että "noita hommia" ja yleensä parin vaihtamista ei voi enää koskaan lopettaa jos sen on oppinut.
Voi vain hidastaa vaihtamiskierrettä.
On paljon parempi alku, jos tuota
vaihtamista tai säänkyynmenemistä ei olisi koskaan aloittanutkaan. - äääeeeee
djlgf kirjoitti:
Jos se on jo käynyt kaikki läpi, ongelmia ei tule, ennenkuin uusia ihmisiä muuttaa ympäristöön. Sitäpaitsi tälläkin palstalla usein haaveillaan pelimiehen kesyttämisestä ja on jopa väitetty sellaista tapahtuneenkin.
Kyllä naista vaan houkuttaa mies, joka kelpaa muillekin naisille."Kyllä naista vaan houkuttaa mies, joka kelpaa muillekin naisille."
Tämä on kyllä aivan totta. Ja nimen omaan niitä naisia, jotka eivät enää onnistu saamaan sitä A-luokan makkaraa.
- olosuhteissa
lutkat saa jäädä nuolemaan näppejään loppuviimeksi
- Pieni Huomautus
Yhden partnerin ihminenkin voi olla seksuaalisesti erittäin kokenut.
- kokematon voi olla
erittäin kokenut teoriassa kun on katsonut niin paljon pornofilmejä. Käytännön kokemus nyt puuttuu mut mitä sitte.
- panomies 3. sukupolvessa
käytetty huora jos on yli yhden miehen nussima. Mitä väliä sillä on onko 1 vai 1000 kyrvän nussima. Vain käyttämätön on erikoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708